Меню
Кошик

Фасад та Покрівля

Виробник: MASTER
Мінераловатні плити на базальтовій основі • термоізоляція: зберігає тепло взимку і захищає від жари влітку • для покрівель, перегородок, підлог на лагах, стін, балконів • енергоефективна: комфортний мікроклімат в приміщені • негорюча: витримує температуру понад 1000°С • паро проникна: пара в..
445.00грн.
Супердифузійна мембрана DIFOIL-S – складається з трьох шарів на основі нетканого полотна. Її головна функція – це відвід пари від теплоізоляційного матеріалу, і захист його від негативного впливу вологи і вітру. Її структура дозволяє відводити пара від теплоізоляції, але в теж час абсолютно не ..
1090.00грн.
Гідроізоляційна підпокрівельна плівка з мікроперфорацією. Використовується при дворазовій вентиляції даху (між теплоізоляцією та підпокрівельною плівкою, атакож між підпокрівельною плівкою та покрівельним матеріалом). Може використовуватись для вторинного захисту від потрапляння вологи та снігу в ко..
395.00грн.
Гідроізоляційна підпокрівельна плівка з мікроперфорацією. Використовується при дворазовій вентиляції даху (між теплоізоляцією та підпокрівельною плівкою, атакож між підпокрівельною плівкою та покрівельним матеріалом). Може використовуватись для вторинного захисту від потрапляння вологи та снігу в ко..
380.00грн.
ЗастосуванняПлівка пароізоляційна SOFT ALU – це двошарова фольгована пароізоляційна плівка, яка найчастіше використовується як захист утеплювача та конструкцій покрівлі від проникнення випарів води, що виходять із приміщення.ВластивостіПароізоляційну плівку укладають так, щоб фольгована поверхня, що..
1490.00грн.
Виробник: KOSBUD
Еластичне настінне покриття, ідеально імітує обробку стіни натуральним деревом. Використовується як зовні, так і всередині будівель. Має набагато кращі властивості ніж справжнє дерево, так як не потребує спеціального догляду та спеціальної щорічної обробки. Матеріал влаго- та морозостійкий, стійкий ..
1407.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Екструзійний пінополістирол ТЕХНОНІКОЛЬ (SWEETONDALE) CARBON ECO є теплоізоляційним матеріалом з рівномірно розподіленими замкненими осередками.XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON ECO не вбирає воду, не набухає і не дає усадки, хімічно стійкий і не схильний до гниття. Висока міцність дозволяє отримати рівну і од..
54.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Мастика гідроізоляційна ТЕХНОНІКОЛЬ № 24 (МГТН) є повністю готовим до застосування матеріалом на основі нафтового бітуму, що містить технологічні добавки, мінеральні наповнювачі та розчинник.Призначена для гідроізоляції бетонних, залізобетонних, дерев'яних та інших будівельних конструкцій, що заглиб..
790.00грн.
Виробник: ФЕРОЗІТ
Плити пінополістирольні ФЕРОЗІТ 15 standart (EPS-S)  рекомендовано застосовувати в ситемах, що не створюють механічного навантаження на утеплювач (витримує міцність на стиск при 10%-ій лінійній деформації, не менше 20кПа, границя міцності при згині, не менше 30 кПа), а саме:термоізоля..
281.00грн.
Сітка будівельна скловолоконна призначена для застосування штукатурних та шпаклювальних робіт. Використовується будівельниками для запобігання появі тріщин на оброблюваній поверхні. Не вимагає нанесення великої кількості штукатурки чи шпаклівки. Захищає від механічних та фізичних пошкоджень...
370.00грн.
Виробник: KNAUF
Knauf Ecoroll TR 044 - теппло-і звукоізоляційний матеріал, на основі скловати, поставляється у формі рулонів. Ізоляція призначена для утеплення та звукоізоляції будинку, перекриттів, підлог на лагах, міжкімнатних перегородок, скатних покрівель, мансард, каркасних конструкцій. Ізоляція..
515.00грн.
Виробник: KNAUF
Профітеп - це:- безпечна ізоляція - тепло- і звукоізоляція негорюча (група горючості НГ) і еколочічная - виготовляється за технологією ECOSE Technology - без використання фенолформальдегідних смол;- енергозбереження та економія- завдяки відмінним показниками теплопровідності можна досягти економії Е..
522.00грн.
Показано із 1 по 12 з 66 (всього 6 сторінок)