Меню
Кошик

Гіпсокартон спецпризначення

Виробник: SINIAT
Основною особливістю малоформатних плит PLATO Format 600 є те, що вони менше стандартних гіпсокартонних плит. Малоформатний гіпсокартон PLATO Format 600 без проблем поміститься в легковому автомобілі, його можна перевозити в невеликій кабіні ліфта. Такі плити просто переносити по сходах або крізь не..
64.00грн.
Виробник: SINIAT
Особливістю плити PLATO Aquastop 600 є її невеликий розмір. Малоформатні плити PLATO Aquastop 600 мають підвищену вологостійкість і підходять для монтажу конструкцій у приміщеннях з періодичної (до 10 годин) вологістю повітря досягає 85%. Такий гіпсокартон легко транспортувати і переносити навіть од..
90.00грн.
Виробник: SINIAT
Основна особливість малоформатних плит PLATÓ Vognestop 600 полягає в тому, що вони є менші за стандартні гіпсокартонні плити. Гіпсокартонна плита PLATÓ Vognestop 600 застосовується в системах сухого будівництва для втілення протипожежних проектних рішень. Даний вид гіпсокартону використовується для ..
98.00грн.
Виробник: SINIAT
Гіпсокартонна плита PLATÓ Tandem - вогневлагостійка гіпсокатонна плита, застосовується в системах сухого будівництва для втілення протипожежних проектних рішень у приміщеннях із підвищеною вологістю. А саме під час монтажу перегородок, облицюванні стін та стель, для захисту деревяних та металевих ко..
312.00грн.
Виробник: SINIAT
Гіпсокартонная плита PLATÓ Akustik — використовується для монтажу перегородок, облицювання стін і стель на конструкції з металокаркасу, а також як суха штукатурка. Допускається до застосування у приміщеннях з відносною вологістю повітря до 70%. Даний вид гіпсокартону використовується для створення м..
255.00грн.
Виробник: SINIAT
ВЛАСТИВОСТІ:- Гіпсова серцевина армована скловолокном;- Зручний та швидкий монтаж;- Допускається до застосування в приміщеннях із відносною вологістю повітря до 70%;- Європейський клас вогнестійкості: А2-s1,d0 (слабогорючий матеріал із найвищими вимогами щодо димоутворення та гарячих часточок)...
216.00грн.
Виробник: SINIAT
Siniat Cementex 6mm - це фіброцементна плита, що спеціально розроблена для стельового декорування та оздоблення стін у сухих та вологих приміщеннях. Це легка і надійна плита забезпечує виняткові характеристики стосовно стабільності розмірів і довговічності. Плита може кріпитися до металевого або дер..
985.00грн.
Виробник: SINIAT
Siniat Cementex 8mm- це плити для широкого використання у внурішніх приміщеннях та обмеженного використання у зовнішніх конструкціях. Siniat Cementex 8mm є дійсно найкращим рішенням для перегородок у сухих та вологих приміщеннях. Siniat Cementex 8mm мають високі показники стабільності розмірів та на..
1310.00грн.
Виробник: SINIAT
Siniat Cementex 10mm - це спеціально розроблені плити для використання у зовнішніх фасадних конструкціях. Легкість та універсальність цих плит є найкращими якостями для нових та реконструйованих об'єктів. Вони відкривають широкий спектр архітектурних рішень: гнучкість, сучасний та модерновий стиль, ..
1640.00грн.
Показано із 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)