Меню
Кошик
20% OFF on all products Shop now

Фарби та Грунти

Фарби та Грунти
Виробник: Dekoral
POLINIT 3000 матова акрилова фарба, використовують для фарбування фасадів будівель, стін і стель в приміщенні з бетону, гіпсокартону, гіпсових штукатурок, структурних штукатурок і поверхонь, флізелінових, бумажних, скловолоконних шпалер та ін. Підходить для підвісних стель і маскувальних уста..
2000.00грн.
Виробник: MASTER
Екологічно безпечна. Грунтовка протигрибкова глибокого проникнення, призначена для комплексного використання з метою попередньої обробки поверхонь деревини, бетону, цегляної кладки, штукатурок, комбінованих підстав для попередження появи цвілі і грибкових уражень;для антибактеріальної обробки побуто..
56.00грн.
Виробник: MASTER
Екологічно безпечна. Грунтовка протигрибкова глибокого проникнення, призначена для комплексного використання з метою попередньої обробки поверхонь деревини, бетону, цегляної кладки, штукатурок, комбінованих підстав для попередження появи цвілі і грибкових уражень; для антибактеріальної обробки побут..
109.00грн.
PRIMUS Лак для паркета EUROMIX 1К 5л
Лідер з продажів
Виробник: Primus
ПРИЗНАЧЕННЯ: Виготовлений для захисту і покриття різних видів дерев'яних поверхонь усередині приміщень, що потрапляють в умови високого навантаження на стирання з підвищеним вимогами до зносостійкості.СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Перед застосуванням необхідно змішати обидва компонента «А» і «В» (лак і затве..
1186.00грн.
Виробник: Primus
2 K PU ЛАК ПАРКЕТНИЙ ПОЛІУРЕТАНОВИЙ Лак паркетний «Primus» являє собою екологічно чистий двокомпонентний вододисперсійний препарат виготовлений на основі поліуретану.ПРИЗНАЧЕННЯ: Виготовлений для захисту і покриття різних видів дерев'яних поверхонь усередині приміщень, що потрапляють в умови високог..
1360.00грн.
Виробник: Siltek
Об'єм: 5л, 10лДля підготовки гладких, щільних основ з низьким водополглинанням  Застосування: для створення адгезійного шару на гладких, щільних невбираючих вологу поверхнях перед нанесенням штукатурок (гіпсових, гіпсо-цементних, цементно-вапняних), приклеюванням плитки, улаштуванняс с..
655.00грн.
Виробник: Siltek
Упаковка:• пластикова каністра об’ємом  1 л та 5 л.Застосування: для знищення та профілактики розвитку грибків і водоростей на будівельних матеріалах (бетон, штукатурка, цегла тощо) та раніше пофарбованих поверхнях. Ефективний для профілактичної обробки поверхонь перед опорядженням штукату..
165.00грн.
Siltek Elastic E-5 Ґрунтівка еластична, 10л
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Siltek
Застосування: для підготовки бетонних чи цементно-піщаних підлог перед заливкою самовивівнювальних сумішей, ґрунтування поверхонь з ніздрюватого бетону перед нанесенням штукатурок (гіпсових, гіпсо-цементних, цементно-піщаних), приклеювання плитки. Підходить для основ, що можуть деформуватися в ..
980.00грн.
Siltek Force ER-2 Ґрунтівка зміцнююча. 10л
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Siltek
Застосування: концентрована силікатна ґрунтівка для зміцнення та зменшення водопоглинання мінеральних поверхонь (штукатурка, стяжка, силікатна цегла і т.ін.), перед виконанням опоряджувальних робіт (влаштуванням підлог, декоративним оздобленням, пофарбуванням, тощо). В концентрованому вигляді з..
920.00грн.
Виробник: Siltek
Застосування:  для підготовки поверхні перед нанесенням штукатурок, шпаклівок, облицюванням плиткою, приклеюванням шпалер, декоративним оздобленням, пофарбуванням і т. п. Рекомендується для вирівнювання водопоглинання та підвищення міцності зчеплення опоряджувальних матеріалів з мінер..
149.00грн.
Siltek Stone Varnish Лак для каменю і бетону, 2.5 л
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Siltek
Об'єм: 0,75 л, 2,5 л, 10 лЗастосування:для фінішного оздоблення мінеральних поверхонь (камінь, бетон, клінкерна цегла, цементні та гіпсові штукатурки тощо). Підходить для захисту та відновлення зовнішнього вигляду поверхонь оздоблених полімерними декоративними штукатурками, вододисперсійними чи алкі..
300.00грн.
Виробник: Siltek
Застосування: Для підготовки зовнішніх та внутрішніх поверхонь перед виконанням опоряджувальних робіт (вирівнюванням поверхонь шпаклівкою, облицюванням плиткою, влаштуванням підлог, наклеюванням шпалер, декоративним оздобленням, пофарбуванням латексними, силіконовими, силіконмодифікованими водн..
69.00грн.
Показано із 1 по 12 з 135 (всього 12 сторінок)