Меню
Кошик
10% знижка при замовленні від 10 мішків Клею для плитки

Екструдер

Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Екструзійний пінополістирол ТЕХНОПЛЕКС спеціально розроблений для теплоізоляції в приватному житловому будівництві, в тому числі «теплих підлог» в квартирах, утеплення балконів і лоджії, підлог по грунту і фундаментів приватних будинків.Екструзійний пінополістирол XPS ТЕХНОПЛЕКС - це теплоізоляційні..
54.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Екструзійний пінополістирол ТЕХНОПЛЕКС спеціально розроблений для теплоізоляції в приватному житловому будівництві, в тому числі «теплих підлог» в квартирах, утеплення балконів і лоджії, підлог по грунту і фундаментів приватних будинків.Екструзійний пінополістирол XPS ТЕХНОПЛЕКС - це тепло..
72.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Екструзійний пінополістирол CARBON ECO 1180 х 580 х 30 мм  являє собою теплоізоляційний матеріал рівномірно розподіленими замкнутими осередками. CARBON ECO не вбирає воду, не набухає і не дає усадки, хімічно стійкий і не схильний до гниття. Висока міцність дозволяє отримати рів..
70.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Екструзійний пінополістирол CARBON ECO 1180 х 580 х 50 мм  являє собою теплоізоляційний матеріал рівномірно розподіленими замкнутими осередками. CARBON ECO не вбирає воду, не набухає і не дає усадки, хімічно стійкий і не схильний до гниття. Висока міцність дозволяє отримати рівну..
107.00грн.
Показано із 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Екструдер