Меню
Кошик

Монтажна піна

Виробник: SILTEK
Для професійного використання для встановлення та фіксації віконних та дверних блоків, заповнення швів і щілин, ізоляції труб та дротів, заповнення пустот і отворів                        Застосування: всесезонна поліуретано..
189.80грн.
Виробник: SILTEK
Застосування:Всесезонна поліуретанова однокомпонентна монтажна піна, призначена для професійного використання. Піна має відмінну адгезію до більшості будівельних матеріалів: дерева, бетону, каменю, пластику, металу та ін. Використовується для встановлення та фіксації віконних та дверних блоків, запо..
156.30грн.
Виробник: TYTAN
Високоякісна побутова поліуретанова піна для монтажних робіт, ізоляції, герметизації конструкцій та заповнення зазорів і тріщин з інноваційною трубкою- аплікатором  ЕРГО.Технічні характеристики     Час попередньої обробки: до 60 хв.Час повної полімерізіції- 24 год.Проду..
125.00грн.
Виробник: TYTAN
Високоякісна побутова поліуретанова піна для монтажних робіт, ізоляції, герметизації конструкцій та заповнення зазорів і тріщин з інноваційною трубкою- аплікатором  ЕРГО. Технічні характеристики     Час попередньої обробки: до 60 хв.Час повної полімерізіції- 24 год.Проду..
139.00грн.
Виробник: TYTAN
Tytan Professional O2 STD - монтажна піна з трубочкою, що широко використовується професіоналами. Має збільшений вихід і точність нанесення піни.Технічні характеристики:― Час первинної обробки близько 40 хвилин― Температура використання від +5°С до +30°С― Температура балончика від +10 С° до +30 С°― ..
110.00грн.
Виробник: TYTAN
Перша в світі професійна піна з найвищою продуктивністю (до 65 літрів). Технічні характеристики  Час попередньої обробки: до 30 хв.     Температура застосування: від + 5 ° C до + 30 ° C    Температура балона: від + 10 ° C до + 30 ° C    ..
165.00грн.
Виробник: TYTAN
Перша в світі професійна піна з найвищою продуктивністю (до 65 л).Технічні характеристики     Час попередньої обробки: від 25- 40 хв. Температура застосування: від -20 ° C до + 30 ° C     Температура балона: від +5 ° C до + 30 ° C    &..
193.00грн.
Tytan 65 UNI Професійна піна, 750 мл
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: TYTAN
Високоякісна універсальна піна для професіоналів з відмінною структурою та виходом до 65 л. Застосовується при професійному монтажі вікон та дверей для термо- й звукоізоляції.Продуктивність: до 65 л;Високий рівень тепло- та звукоізоляції;Стійкість до вологи та плісняви;При застосуванні не виділяє па..
157.00грн.
Tytan 65 UNI Професійна піна зимова, 750 мл
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: TYTAN
Високоякісна універсальна піна зимова для професіоналів з відмінною структурою та виходом до 65 л. Застосовується при професійному монтажі вікон та дверей для термо- й звукоізоляції.Производительность: до 65 л;Высокий уровень тепло- и звукоизоляции;Устойчивость к влаге и плесени;При применении не вы..
169.00грн.
Виробник: TYTAN
Унікальна високопродуктивна (до 77 л) професійна монтажна піна нового покоління. Не має аналогів на ринку . Забезпечує якісний і ультра швидкий монтаж вікон і дверей.ПеревагиЗбільшень вихід: до 77 л     Формула низького тиску (зниження ризику деформації дверних і віконних рам) ..
220.00грн.
Виробник: TYTAN
Професійна поліуретанова піна, рекомендована для застосування в місцях, де потрібна опір вогню - забезпечує чудовий захист від поширення диму і газу. Технічні характеристики     Час обробки: до 40 хв.     Температура застосування: від + 10 ° C до + 30 °..
250.00грн.
Polax Пістолет для піни з тефлоновим покриттям (26-001)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: POLAX
Пістолет для піни Polax з тефлоновим покриттям адаптера - має наполовину звужений витягнутий стовбур. Адаптер-перехідник покриті подвійним шаром тефлонового покриття, що не допускає налипання піни. Регулювальний гвинт, гайка-прокладка, сопло пістолета виготовлені зі сплаву міді, що дозволяє продовжи..
250.00грн.
Показано із 1 по 12 з 16 (всього 2 сторінок)