Меню
Кошик
ВАЖЛИВО!!!  Умови доставки, наявність товару та актуальність цін уточнюйте у наших менеджерів! Дякуємо за ваш вибір, бережіть себе! СЛАВА УКРАЇНІ!

Класична

Виробник: MONOLIT BRUK
Тротуарна плитка «Прямокутник» може використовується як для укладання покриття площ, скверів, зупинок громадського транспорту, так і для мощення територій приватних будинків. Правильна форма тротуарної плитки та різноманітність кольорів дозволяє створювати малюнки, геометричні орнаменти та виконуват..
268.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
«Квадрат 100х100» - це своєрідна класика тротуарної плитки. Ця плитка дозволить викладати будь-які геометричні візерунки, комбінації і навіть малюнки! Компактний розмір, правильна форма та широка гама кольорів стануть ідеальним інструментом для реалізації Ваших проектів. «Квадрат 100х100» дуже добре..
268.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Поєднання класичної строгості форми, простоти укладання й безлічі неповторних варіантів дизайну зумовило затребуваність цього виду тротуарної плитки, як в облаштуванні міських площ і парків, так і в заміському будівництві.Тротуарна плитка є в різних кольорах, ціну та колір уточнюйте у консультанта!&..
268.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Класична форма тротуарної плитки «Цеголка», легкість укладання і простота дизайну роблять її популярною як у міських забудовників, так і у власників заміських котеджів.Тротуарна плитка «Цеголка» універсальна в застосуванні.Тротуарна плитка є в різних кольорах, ціну та колір уточнюйте у консультанта!..
268.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Класична форма тротуарної плитки «Цеголка», легкість укладання і простота дизайну роблять її популярною як у міських забудовників, так і у власників заміських котеджів.Тротуарна плитка «Цеголка» універсальна в застосуванні.             виріброзмірив піддо..
268.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Бруківка «Старе місто» носить історичний характер. Розбіжності у розмірах прямокутних форм і різноманітність поверхонь створюють архітектонічну цілісність з середовищем, яке потребує стилізації під старовину.Використання цієї форми тротуарної плитки в заміському або міському володінні дає необмежені..
268.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Тротуарна плитка «Стара площа» прекрасно підійде для облаштування заміських територій, парків, скверів і котеджів. Плитка виконана під старовинну бруківку: нерівна поверхня і заокруглені краї. Елементи представлені в широкій колірній гамі. Комплект складається з 3 тротуарних плиток різного розміру.Т..
268.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Бруківка «Паркет» містить тільки один елемент, але це абсолютно не зменшує Ваших можливостей при замощенні. Класична форма тротуарної плитки поєднує у собі легкість укладання та простоту дизайну.Тротуарна плитка Паркет має прямокутну форму, а довжини її сторін співвідносяться як 1:3. Матеріал дозвол..
255.00грн.
Показано із 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)