Меню
Кошик
10% знижка при замовленні від 10 мішків Клею для плитки

Руберойд і мастіка

Мастика гідроізоляційна бітумна холодна ТЕХНОНІКОЛЬ № 24,  відро 20кг
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Гідроізоляційна бітумна холодна мастика - опис та застосуванняЗастосування матеріалу широко - покрівлі, поверхня фундаменту, трубопроводи, підлоги у підвалах та басейнах. Холодна - значить, готова до застосування, склад не потрібно попередньо нагрівати перед нанесенням на поверхню, що ізолюється. Ба..
630.00грн.
Мастика приклеювальна ТЕХНОНІКОЛЬ №27, відро 22 кг
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Призначена для приклеювання плит з екструзійного пінополістиролу до бітумних, бітумно-полімерних ізоляційних матеріалів, а також до бетонних поверхонь у системах ізоляції фундаментів.Мастика приклеююча ТЕХНОНІКОЛЬ № 27 є багатокомпонентною однорідною масою, що складається з бітуму, мінерального воло..
930.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Праймер бітумний ТехноНІКОЛЬ № 01 концентрат являє собою розчин нафтових бітумів в спеціально підібраних органічних розчинниках. Має високу проникаючу здатність і малим часом висихання.Застосування: Праймер застосовується для підготовки (грунтування) ізольованих поверхонь (бетонна плита, цементно..
774.00грн.
SWEETONDALE праймер бітумний 17л (15,5 кг)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Праймер бітумний Sweetondale є розчином нафтових бітумів у спеціально підібраних органічних розчинниках. Має високу проникаючу здатність і невеликий час висихання. Застосовується для підготовки бетонних та цементно-піщаних основ з метою збільшення зчеплення гідроізоляційних матеріалів. Забезпечує як..
760.00грн.
Руберойд є традиційним м'яким покрівельним матеріалом рулонного типу. Модифікація маркування руберойду РКП позначає «руберойд покрівельний з пилоподібним типом зовнішньої посипання». Цей недорогий гідроізоляційний матеріал володіє гідними характеристиками, які дозволяють широко використовувати його ..
145.00грн.
Біполь ЕПП РБ (Руберойд, 3-ка) ТЕХНОНІКОЛЬ
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Біполь ЕПП 3,0 - наплавляючий євроруберойд з полімерно-бітумного в'яжучого. На негниючу основу з поліестеру (поліефір) з двох сторін наноситься модифікований бітум. Потім з обох боків на нього наноситься захисна легкосплавляема плівка. З нижнього боку матеріалу на плівку нанесений малюнок у виг..
1173.00грн.
Склоізол ХКП 3,5 (10 м2)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
За основу береться негниючий матеріал (склополотно або склотканина). Шар захисту робиться з крупнозернистого посипання, а також полімерної плівки.Високоокислений бітум, що застосовується, і новітні модифікатори дозволяють продовжити час експлуатації покрівельного покриття, зробленого зі склоізолу. Т..
324.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Рулонний гідроізоляційний матеріал для пристрою нижніх шарів гідроізоляціїСклоізол отримують шляхом двостороннього нанесення на скловолокнисту (склополотно) основу бітумного в'яжучого, що складається з бітуму та наповнювача, з подальшим нанесенням на обидві сторони полотна захисних шарів. В якості з..
360.00грн.
Показано із 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)