Меню
Кошик

Руберойд і мастіка

Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Мастика гідроізоляційна ТЕХНОНІКОЛЬ № 24 (МГТН) є повністю готовим до застосування матеріалом на основі нафтового бітуму, що містить технологічні добавки, мінеральні наповнювачі та розчинник.Призначена для гідроізоляції бетонних, залізобетонних, дерев'яних та інших будівельних конструкцій, що заглиб..
790.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Мастика приклеююча ТЕХНОНІКОЛЬ № 27 є багатокомпонентною однорідною масою, що складається з бітуму, мінерального волокна, мінеральних наповнювачів, розчинника і технологічних добавок.Галузь застосуванняМастика, що приклеює ТЕХНОНІКОЛЬ № 27, призначена для приклеювання плит з екструзійного пінополіст..
940.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Праймер бітумний ТехноНІКОЛЬ № 01 концентрат являє собою розчин нафтових бітумів в спеціально підібраних органічних розчинниках. Має високу проникаючу здатність і малим часом висихання.Застосування:Праймер застосовується для підготовки (грунтування) ізольованих поверхонь (бетонна плита, цементно-піщ..
785.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Праймер бітумний Sweetondale є розчином нафтових бітумів у спеціально підібраних органічних розчинниках. Має високу проникаючу здатність і невеликий час висихання. Застосовується для підготовки бетонних та цементно-піщаних основ з метою збільшення зчеплення гідроізоляційних матеріалів. Забезпечує як..
770.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Призначений для пристрою покрівлі і гідроізоляції будівель, споруд і будівельних конструкцій. Матеріал укладається методом наплавлення на підготовлену основу або на нижче покладений бітумоісткого матеріал.СкладSBS Модифікований бітумТермін служби років10-15Довжина пог.м9Ширина пог.м1Площа м²/рул9Ваг..
328.00грн.
Руберойд РКП застосовується як для нижнього так і для верхнього шару покрівельного килима. Має більш щільну основу (картон) ніж у руберойд РПП, а так само більше просочений нафтовими бітумами. Руберойд РКП можна використовувати в якості тимчасового верхнього шару для покрівлі, так як він не має захи..
160.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Руберойд Біполь ЕПП - універсальний гідроізоляційний матеріал. В якості основи використовується поліестер, герметичне покриття з полімерно-бітумного в'яжучого. Завдяки наявності в складі штучного каучуку матеріал залишається гнучким при негативних температурах до -15°С. Максимальна температура ..
1190.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
За основу береться негниючий матеріал (склополотно або склотканина). Шар захисту робиться з крупнозернистого посипання, а також полімерної плівки.Високоокислений бітум, що застосовується, і новітні модифікатори дозволяють продовжити час експлуатації покрівельного покриття, зробленого зі склоізолу. Т..
324.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Рулонний гідроізоляційний матеріал для пристрою нижніх шарів гідроізоляціїСклоізол отримують шляхом двостороннього нанесення на скловолокнисту (склополотно) основу бітумного в'яжучого, що складається з бітуму та наповнювача, з подальшим нанесенням на обидві сторони полотна захисних шарів. В якості з..
360.00грн.
Показано із 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)