Меню
Кошик

Клей для плитки

Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «Master-Flex» призначена для облицювання стін і підлог керамічною плиткою, плиткою з природного та штучного каменю по основах, що деформуються всередині та зовні будівель; облаштування «теплих підлог» і сходів; облицювання печей і камінів; виконання робіт..
185.00грн.
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «Master-Kristal» призначена для облицювання керамічною плиткою, плиткою з природного та штучного мармуру, пресованими плитами, мозаїчними покриттями із мармуру, білого каменя та скла, поверхонь стін і підлог, що деформуються чи піддаються періодичній дефо..
204.00грн.
MASTER NORMAL Клейова cуміш для облицювання  керамічною плиткою, 25 кг
Лідер з продажів
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «MASTER-NORMAL» призначена для облицювання стін і підлог керамічною плиткою (з водопоглиненням більше 3%) бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхонь по міцних основах, що не деформуються всередині та зовні приміщень. Дл..
74.00грн.
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «Master-Plitopol» призначена для облицювання керамічною та кам’яною плиткою великого розміру по мінеральних основах всередині та зовні приміщень. Може використовуватися на балконах, терасах, старих керамічних викладках. Пластичність розчину «Master-Plitop..
105.00грн.
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «MASTER-PROGRES» призначена для облицювання стін і підлог плиткою з керамограніту (грес) і керамічною плиткою бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхонь по міцних основах, що не деформуються всередині та зовні приміщень. Може використ..
106.00грн.
MASTER STANDART Клейова суміш для закріплення облицювальних матеріалів, 5 кг
Лідер з продажів
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «Master-Standard» призначена для облицювання стін і підлог керамічною плиткою та плиткою з керамограніту (з водопоглиненням більше 1%) бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхонь по міцних основах, що не деформуються всередині та зов..
26.00грн.
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «Master-Standard» призначена для облицювання стін і підлог керамічною плиткою та плиткою з керамограніту (з водопоглиненням більше 1%) бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхонь по міцних основах, що не деформуються всередині та зов..
83.00грн.
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «Master-Stonefix» призначена для облицювання керамічною плиткою, плиткою з природного та штучного каменю, пресованими плитами, гранітом, мозаїчних покриттів, важких облицювальних матеріалів по міцних недеформованих основах чи таких, що піддаються періодичні..
136.00грн.
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована “KONNER Alfa-1” призначена для облицювання стін і підлог керамічною плиткою (з водопоглиненням більше 3%) бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхонь по міцних основах, що не деформуються.• не сповзає з вертикальних поверхонь!• зручний у засто..
83.00грн.
Виробник: MASTER
Клей для плитки для внутрішніх робіт Суміш будівельна суха модифікована «KÖNNER Alfa-2» призначена для облицювання стін і підлог керамічною плиткою (з водопоглиненням більше 3%) бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхонь по міцних основах, що не деформуються.• зручн..
73.00грн.
Виробник: SILTEK
Клей для плитки  Застосування: Для приклеювання керамічних плиток розміром не більше ніж 50х50 см із водопоглинанням більше 1% на горизонтальні та вертикальні поверхні (бетон, цегляне мурування, цементно-піщані, цементно-вапняні та гіпсові штукатурки, стяжки), що не..
134.00грн.
Виробник: SILTEK
Застосування:Для приклеювання всіх типів природних (крім мармуру) та штучних (керамічних, мозаїчних, бетонних, скляних і т. п.) облицювальних виробів розміром не більше ніж 90х90 см2 на усі види мінеральних поверхонь всередині та зовні будівель. Рекомендується для облицювання поверхонь, що дефо..
479.90грн.
Показано із 1 по 12 з 24 (всього 2 сторінок)


Клей для плитки широко використовують для якісного ремонту. Раніше використовували цемент і пісок, але в сучасному світі, споживачі віддають перевагу швидкотвердіючим клеям для плитки. Сухі суміші мають відмінні характеристики і впоратися з монтажними роботами зможе навіть не досвідчена людина.

Особливості сухого клея для плитки

В нашому асортименті присутні такі торгові марки як: Церезит, Master, Siltek, Primus, Kosbud та ін.

  • Еластичність
  • Висока адгезія до поверхонь
  • Морозостійкість
  • Вологостійкість
  • Підходить для облицювання підлоги та стін
  • Для зовнішніх і внутрішніх робіт
  • Зручність у застосуванні
  • Стійкість до сповзання з вертикальних поверхонь
  • Для теплих підлог і не тільки

Щоб робота вийшла якісною, треба чітко дотримуватися правила використання виробника.


Популярні в ремонті і в будівництві марки клею

Можна виділити декілька якісних матеріалів на будівельному ринку:

клей для плитки Master Standart цементно-піщана суміш, модифікована полімерними домішками. Призначена для облицювання стін та підлог керамічною плиткою та плиткою з керамограніту.

клей для плитки Master Flex суха модифікована суміш, призначена для облицювання стін і підлог керамічною плиткою, плиткою з природного каменю по основах, що деформуються, для зовнішніх та внутрішніх робіт; облаштування «теплих підлог» і сходів; облицювання печей і камінів; виконвння робіт методом «плитка по плитці».

клей для плитки Церезит см 11 суха суміш використовується для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, які не деформуються. Церезит см 11 підходить для облицювання керамічною плиткою розмірами не більше 40*40 см.

клей для плитки Церезит см 117 призначений для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних та вертикальних поверхонь. Церезит см 117 призначений для облицювання керамічними, керамогранітними плитками, та плитками зі штучного каменю розмірами не більше ніж 80*80 см.

клей для плитки Siltek Т-80 для приклеювання керамічних плиток не більше ніж 50*50 см на вертикальні та горизонтальні поверхні (бетон, цегляне мурування, цементно-піщані, цементно-вапняні, та гіпсові штукатурки, стяжки)

клей для плитки Siltek T-81 для приклеювання всіх типів природних (крім мармуру), та штучних (керамічних, мозаїчних, бетонних, скляних та ін.), облицювання виробів розміром не більше ніж 90*90 на усі види мінеральних поверхонь всередині та зовні будівель.

Придбання клею для плитки в Києві та Київській області

Купити клей для плитки, клей для теплої підлоги, клей для керамограніту, для штучного та природного каменю, Siltek t-80, Церезит см 11, все це, та інші матеріали для будівництва та ремонту Ви придбаєте в нашому інтернет-магазині «ТД Елемент». Вас чекають приємні ціни, якісна продукція, кваліфіковані консультанти, професійні менеджери, швидка доставка або самовивіз та гарний настрій.