Меню
Кошик
20% OFF on all products Shop now

Вишукана

Monolit Bruk Тротуарна плитка «Антіка» (без фаски)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Плитка Антіка — це бруківка з нерівною поверхнею, що нагадує зістарену фактуру натурального каменю. Така бруківка ідеально підійде для мощення парків, пішохідних зон та приватних маєтків в історичному середовищі або ж підкреслить класичний дизайн об'єкту. А форма із трьох елементів дає широкі можлив..
350.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Сіті Мікс» (мікро-фаска)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Тротуарна плитка «Сіті Мікс» дає змогу по-новому поглянути на добре знайому традиційну бруківку та втілити свіжий дизайнерський задум. Поверхні, замощені «Сіті Мікс», приваблюють акуратністю та симетрією геометричних форм і ніколи не виглядають монотонними. Дана бруківка гарно личитиме та надасть су..
278.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Тартіні» (без фаски)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
«Тартіні» – стильна бруківка із фактурою природного тесаного каменю. Чудово підійде для заїздів та тротуарів заміського будинку, а також для міського простору з акцентом на природний дизайн.Товщина: 60 ммТротуарна плитка Тартіні має оригінальну фактуру та зовні нагадує натуральний камінь. Даний..
350.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Лайнстоун 20» (без фаски)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Лайнстоун 20 — це набір із трьох форм з шириною 20 см та довжиною кратною 10 см. Такі пропорції дають можливості для безмежної кількості візерунків укладання. А пласка форма без фаски при укладанні створює практично ідеально рівну поверхню.Тротуарна плитка є в різних кольорах, ціну та колір уточнюйт..
410.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Лайнстоун 30» (без фаски)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Лайнстоун 30 — це форма із трьох елементів з шириною 30 см та довжиною кратною 10 см. Такі пропорції дають можливості для безмежної кількості візерунків укладання. А пласка форма без фаски при укладанні створює практично ідеально рівну поверхню.Тротуарна плитка є в різних кольорах, ціну та колір уто..
410.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Плац» (без фаски)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Тротуарна плитка Плац має привабливий зовнішній вигляд і універсальну форму, дозволяючи оформити будь-яку територію відповідно до вимог сучасного ландшафтного дизайну. У комплект входить три елементи з однаковою шириною 16 см і різною довжиною (24, 16 і 12 см). Фрагменти без фаски мають гладку повер..
300.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Урбан» (мікро-фаска)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Урбан — плитка ідеально підійде для терас, тротуарів та паркових зон. Плитка великого розміру є визнаним світовим стандартом для мощення пішохідних зон. Завдяки пласкій формі та мінімальній кількості швів укладена плитка створює ефект повністю рівної поверхні.Товщина: 60 ммТротуарна плитка Урба..
450.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Урбан XL» (мікро-фаска)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Урбан XL — це плитка великого розміру, яка ідеально підійде для терас, тротуарів та паркових зон. Великоформатна плитка є визнаним світовим стандартом для мощення пішохідних зон. Завдяки пласкій формі та мінімальній кількості швів укладена плитка створює ефект повністю рівної поверхні.Тротуарна плит..
450.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Патерн» (фаска)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Плитка Паттерн — це поєднання класики із сучасним дизайном. Ця плитка має фаску та складається із шести елементів. Завдяки фасці виникає візуальний ефект традиційного мощення, а завдяки великій кількості елементів існує безліч варіантів укладання.Товщина: 60 ммТротуарна плитка Патерн поєднує в ..
425.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Модерн» (без фаски)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Модерн — це покриття для територій із сучасним дизайном. Рівна плитка без фаски, яка складається із трьох елементів з однаковою шириною та різною довжиною. Плитка Модерн підкреслить трендовий дизайн вашого будинку та подвір'я.Тротуарна плитка Модерн належить до комплектних матеріалів. У комплект вхо..
425.00грн.
Показано із 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)