Меню
Кошик
ВАЖЛИВО!!!  Умови доставки, наявність товару та актуальність цін уточнюйте у наших менеджерів! Дякуємо за ваш вибір, бережіть себе! СЛАВА УКРАЇНІ!

Вишукана

Виробник: MONOLIT BRUK
Плитка Антіка — це бруківка з нерівною поверхнею, що нагадує зістарену фактуру натурального каменю. Така бруківка ідеально підійде для мощення парків, пішохідних зон та приватних маєтків в історичному середовищі або ж підкреслить класичний дизайн об'єкту. А форма із трьох елементів дає широкі можлив..
350.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Тротуарна плитка «Сіті Мікс» дає змогу по-новому поглянути на добре знайому традиційну бруківку та втілити свіжий дизайнерський задум. Поверхні, замощені «Сіті Мікс», приваблюють акуратністю та симетрією геометричних форм і ніколи не виглядають монотонними. Дана бруківка гарно личитиме та надасть су..
278.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
«Тартіні» – стильна бруківка із фактурою природного тесаного каменю. Чудово підійде для заїздів та тротуарів заміського будинку, а також для міського простору з акцентом на природний дизайн.Товщина: 60 ммТротуарна плитка Тартіні має оригінальну фактуру та зовні нагадує натуральний камінь. Даний..
350.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Лайнстоун 20 — це набір із трьох форм з шириною 20 см та довжиною кратною 10 см. Такі пропорції дають можливості для безмежної кількості візерунків укладання. А пласка форма без фаски при укладанні створює практично ідеально рівну поверхню.Тротуарна плитка є в різних кольорах, ціну та колір уточнюйт..
410.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Лайнстоун 30 — це форма із трьох елементів з шириною 30 см та довжиною кратною 10 см. Такі пропорції дають можливості для безмежної кількості візерунків укладання. А пласка форма без фаски при укладанні створює практично ідеально рівну поверхню.Тротуарна плитка є в різних кольорах, ціну та колір уто..
410.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Тротуарна плитка Плац має привабливий зовнішній вигляд і універсальну форму, дозволяючи оформити будь-яку територію відповідно до вимог сучасного ландшафтного дизайну. У комплект входить три елементи з однаковою шириною 16 см і різною довжиною (24, 16 і 12 см). Фрагменти без фаски мають гладку повер..
300.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Урбан — плитка ідеально підійде для терас, тротуарів та паркових зон. Плитка великого розміру є визнаним світовим стандартом для мощення пішохідних зон. Завдяки пласкій формі та мінімальній кількості швів укладена плитка створює ефект повністю рівної поверхні.Товщина: 60 ммТротуарна плитка Урба..
450.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Урбан XL — це плитка великого розміру, яка ідеально підійде для терас, тротуарів та паркових зон. Великоформатна плитка є визнаним світовим стандартом для мощення пішохідних зон. Завдяки пласкій формі та мінімальній кількості швів укладена плитка створює ефект повністю рівної поверхні.Тротуарна плит..
450.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Плитка Паттерн — це поєднання класики із сучасним дизайном. Ця плитка має фаску та складається із шести елементів. Завдяки фасці виникає візуальний ефект традиційного мощення, а завдяки великій кількості елементів існує безліч варіантів укладання.Товщина: 60 ммТротуарна плитка Патерн поєднує в ..
425.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Модерн — це покриття для територій із сучасним дизайном. Рівна плитка без фаски, яка складається із трьох елементів з однаковою шириною та різною довжиною. Плитка Модерн підкреслить трендовий дизайн вашого будинку та подвір'я.Тротуарна плитка Модерн належить до комплектних матеріалів. У комплект вхо..
425.00грн.
Показано із 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)