Меню
Кошик

Будівельна хімія, клея

Застосування:Для цементних розчинів та бетонів з метою покращення їх технологічних властивостей, у тому числі і для сухих будівельних сумішей: клеїв для плитки, для піно- та шлакоблоків, клею для приклеювання та армування пінополістиролу, штукатурок, стяжок, розчинів кладок та ін.Технічні дані: ..
174.00грн.
Виробник: TYTAN
Невимивний антисептик на водній основі для обробки матеріалів з деревини: крокви, обрешітки, що несе брус. Високоефективний проти цвілевих, будинкових, дереворуйнівних грибів і комах-древоточцев. Технічні характеристики     концентрат 1: 9     Широкий д..
400.00грн.
Галузь застосування:Покращує експлуатаційні якості бетону, збільшує його міцність, сприяє зниженню витрати цементу та зменшенню водоспоживання розчину. Застосовується виготовлення великих і малих конструкцій, і навіть створення гідротехнічних виробів. Використання пластифікатора знижує витрати цемен..
226.00грн.
Виробник: TYTAN
Високоефективний антисептик на водній основі для деревини, яка піддається інтенсивним атмосферних впливів, контакту з грунтом, водою і забруднення органічного характеру.Технічні характеристикиКонцентрат 1: 9     Широкий діапазон застосування     1-4 клас експл..
400.00грн.
Coral “MasterTherm”: Спеціалізована високоефективна пластифікуюча та зміцнююча добавка для заливки теплої підлоги – підвищує рухливість, розтікання будівельної суміші. Суміш набуває гомогенної та щільної структури. Процес вирівнювання підлоги здійснюється легше і поверхня бетону виходить гладкою.Осн..
200.00грн.
Coral MasterКладка добавка для розчину, 10л
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Пластифікатор для бетону "Coral" Master кладка (10 л) - комплексна добавка, яка знаходить застосування в процесі приготування розчинів кладок і оздоблювальних. Завдяки особливостям складу надає суміші пластичність, здатна покращити зручність. Запобігає ризику розшарування та водовідділення розчиново..
230.00грн.
Виробник: TYTAN
Багатофункціональна захист деревини від вогню, грибка, цвілі і комах. Вогнебіозахист Концентрат 1: 4 Технічні характеристики     1-ша група вогнезахисної ефективності згідно з ГОСТ 16363-    Клас «С» вогнезахисної ефективності згідно з європейською нормою..
180.00грн.
Виробник: TYTAN
Комбінований антисептик на водній основі для захисту від деревиннофарбованих, цвілевих, деревинноруйнуючих (будинкових) грибів, комах-, водоростей і бактерій. Захист  деревини всередині і зовні приміщення (без контакту з грунтом).Технічні характеристики     1-3 клас експлуатації ..
189.00грн.
Coral MasterFrio Добавка комплексна, 1 л
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Coral MasterFriо - поліфункціональний модифікатор, що забезпечує набір міцності товарного бетону за температурних умов від -20°С до +5°С. Запобігає замерзанню бетонної суміші в процесі транспортування на об'єкт, забезпечує необхідні темпи набору міцності, має антифризну, прискорюючу та пластифікуючу..
35.00грн.
Виробник: SILTEK
Упаковка:• пластикова каністра об’ємом  1 л та 5 л.Застосування: для знищення та профілактики розвитку грибків і водоростей на будівельних матеріалах (бетон, штукатурка, цегла тощо) та раніше пофарбованих поверхнях. Ефективний для профілактичної обробки поверхонь перед опорядженням штукату..
173.00грн.
Coral MasterFrio Добавка комплексна, 5 л
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Coral MasterFriо - поліфункціональний модифікатор, що забезпечує набір міцності товарного бетону за температурних умов від -20°С до +5°С. Запобігає замерзанню бетонної суміші в процесі транспортування на об'єкт, забезпечує необхідні темпи набору міцності, має антифризну, прискорюючу та пластифікуючу..
122.00грн.
PRIMUS Біозахист для деревини (концентрат 1:9)  1 л
Предзаказ
Виробник: PRIMUS
Біозахист «Primus» (концентрат) сильний антисептик для захисту деревини від біологічного руйнування, від грибка гниття і цвілі на дереві, захист деревини від появи шашеля, короїд і інших комах і деревних жуків в дереві.Просочення біозахисту «Primus» (концентрат) для захисту деревини, яка експлуатуєт..
32.00грн.
Показано із 1 по 12 з 39 (всього 4 сторінок)