Меню
Кошик
10% знижка при замовленні від 10 мішків Клею для плитки

Будівельна хімія, клея

Виробник: Siltek
Упаковка:• пластикова каністра об’ємом  1 л та 5 л.Застосування: для знищення та профілактики розвитку грибків і водоростей на будівельних матеріалах (бетон, штукатурка, цегла тощо) та раніше пофарбованих поверхнях. Ефективний для профілактичної обробки поверхонь перед опорядженням штукату..
165.00грн.
Застосування: Для цементних розчинів і бетонів з метою поліпшення їх технологічних властивостей, в тому числі і для сухих будівельних сумішей: клеїв для плитки, для піно- и шлакоблоків, клея для приклеювання та армування пінополістирола, штукатурок, стяжок, кладочних сумішей та ін....
174.00грн.
Виробник: TYTAN
Невимивний антисептик на водній основі для обробки матеріалів з деревини: крокви, обрешітки, що несе брус. Високоефективний проти цвілевих, будинкових, дереворуйнівних грибів і комах-древоточцев. Технічні характеристики     концентрат 1: 9     Широкий діапаз..
336.00грн.
Виробник: TYTAN
Багатофункціональна захист деревини від вогню, грибка, цвілі і комах. Вогнебіозахист Концентрат 1: 4 Технічні характеристики     1-ша група вогнезахисної ефективності згідно з ГОСТ 16363-     Клас «С» вогнезахисної ефективності згідно з європейською нормою ..
172.00грн.
Виробник: TYTAN
Багатофункціональна захист деревини від вогню, грибка, цвілі і комах.Вогнебіозахист Концентрат 1: 4Технічні характеристики     1-ша група вогнезахисної ефективності згідно з ГОСТ 16363-     Клас «С» вогнезахисної ефективності згідно з європейською нормою ..
510.00грн.
Виробник: TYTAN
Комбінований антисептик на водній основі для захисту від деревиннофарбованих, цвілевих, деревинноруйнуючих (будинкових) грибів, комах-, водоростей і бактерій. Захист  деревини всередині і зовні приміщення (без контакту з грунтом).Технічні характеристики     1-3 клас екс..
179.00грн.
Виробник: TYTAN
Високоефективний антисептик на водній основі для деревини, яка піддається інтенсивним атмосферних впливів, контакту з грунтом, водою і забруднення органічного характеру. Технічні характеристикиКонцентрат 1: 9     Широкий діапазон застосування     1-4 клас екс..
140.00грн.
Виробник: TYTAN
Широкий діапазон застосування     1-4 клас експлуатації деревини згідно DIN 68 800-03     До 10 років захисту в важких і особливо важких умовах експлуатації;    Для внутрішніх і зовнішніх робіт     Колір: синій, після висихан..
370.00грн.
Виробник: Primus
Біозахист- сильний антисептик для захисту деревини від біологічного руйнування, від грибка, гниття і цвілі на дереві, захист деревини від появи шашеля, короїд і інших комах і деревних жуків в дереві. Просочення біозахисту для захисту деревини, яка експлуатується в складних атмосферних умовах і викор..
119.80грн.
Пластифікатор Coral MasterSilk 5 л - це спеціальна добавка, яка використовується для збільшення міцності бетонних елементів. Склад добавки розроблений і адаптований з урахуванням характеристик вітчизняних цементів і наповнювачів.Сфера застосування пластифікатора: бетонування фундаментів і дорожнього..
212.00грн.
Комплексна добавка Coral MasterFrio забезпечує протиморозні, пластифікуючі властивості бетонної суміші. Зменшує водопотребу для приготування суміші на 10-15%, що значно підвищує якість готових конструкцій. Так само запобігає замерзанню бетонної суміші при транспортуванні її на місце проведення робіт..
115.00грн.
Волокно виконує роль мікроармуючого компоненту, який модифікує (оптимізує) структуру в’яжучих речовин будівельних конгломератів на мікрорівні та  запобігає утворенню та розвитку внутрішніх дефектів бетонів та розчинів.Армування за допомогою мікроволокна дозволяє досягнути значного економічного ..
90.00грн.
Показано із 1 по 12 з 21 (всього 2 сторінок)