Меню
Кошик
ВАЖЛИВО!!!  Умови доставки, наявність товару та актуальність цін уточнюйте у наших менеджерів! Дякуємо за ваш вибір, бережіть себе! СЛАВА УКРАЇНІ!

Промислова

Виробник: MONOLIT BRUK
«Тригран» - плитка ідеально підходить для територій, які експлуатуються вантажним транспортом. Завдяки своїй формі плитка має дуже міцне бічне зчеплення між собою, що забезпечує міцність покриття від розбіжності при русі та розвороті вантажного транспорту.Тротуарна плитка Тригран отримала свою назву..
278.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Бруківка «Гантель» дозволить прикрасити не тільки центральні площі, а й алеї, дитячі майданчики, зупинки громадського транспорту та приватні території. «Гантель» має високу міцність, здатність витримувати великі навантаження, низький коефіцієнт тертя, що значно подовжують термін служби даної плитки...
278.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
Хвиля Г-подібна — завдяки своїй формі, плитка має збільшену площу дотику між елементами. Завдяки цьому навантаження рівномірно розподіляється між плитками і зменшується ризик руйнування однієї конкретної плитки.Для створення міцного покриття з привабливими зовнішніми характеристиками в зоні руху важ..
450.00грн.
Виробник: MONOLIT BRUK
«Хвиля» витривала до значних навантажень, пристосована до інтенсивного руху транспорту, зручна в укладанні.Проста та функціональна форма дозволяє стикувати камені між собою у різних комбінаціях, створюючи цікаві орнаменти. Використовується для облаштування автозаправок, паркінгів, площі поблизу скла..
268.00грн.
Показано із 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)