Меню
Кошик
20% OFF on all products Shop now

Пінопласт

ПІНОПЛАСТ «СТОЛІТ ПСБ-С-25»
ОЧІКУЄТЬСЯ
Пінопласт «Століт™ ПСБ-С-25» – хороші теплофізичні і механічні властивості даного утеплювача дають великі можливості для його широкого застосування. Фізико-механічні властивості пінопласту  Застосування: – утеплення стін виконане методом «легкий мокрий» чи «легкий сухий»; ..
0.00грн.
ПІНОПЛАСТ «СТОЛІТ™ 25 ЄВРО-СТАНДАРТ»
ОЧІКУЄТЬСЯ
Пінопласт «Століт™ 25 Євро-стандарт» хороший варіант у співвідношенні ціна–якість. Має достатній рівень механічної міцності та хороші показники термозахисту. Найчастіше використовується для фасадного утеплення одно–двоповерхових будівель. Фізико-механічні властивості пінопласту  За..
0.00грн.
ПІНОПЛАСТ «СТОЛІТ™ 25 ОПТІМА»
ОЧІКУЄТЬСЯ
ПІНОПЛАСТ «СТОЛІТ™ 25 ОПТІМА» Пінопласт «Століт™ 25 Оптіма» використовується для теплення стін, дахів усередині жорстких конструкцій при відсутності впливу довкілля і механічних навантажень. Володіє посередніми тепломеханічними властивостями між ПСБ-С-15 та «СТОЛІТ 25 УНІВЕРСАЛ», та оптималь..
0.00грн.
ПІНОПЛАСТ «СТОЛІТ™ 25 ТЕПЛА СТІНА»
ОЧІКУЄТЬСЯ
Пінопласт «Століт™ 25 Тепла стіна» використовується для утеплення стін, дахів, балконів де є невеликі механічні навантаження. Фізико-механічні властивості пінопластуЗастосування: – утеплення стін виконане методом «легкий мокрий» чи «легкий сухий»; – наповнення стін каркасного будинку;..
0.00грн.
ПІНОПЛАСТ «СТОЛІТ™ 25 УНІВЕРСАЛ»
ОЧІКУЄТЬСЯ
ПІНОПЛАСТ «СТОЛІТ™ 25 УНІВЕРСАЛ» Пінопласт «Століт™ 25 Універсал» використовується для утеплення стін, дахів усередині жорстких конструкцій. Володіє кращими тепломеханічними властивостями, ніж ПСБ-С-15. Фізико-механічні властивості пінопласту Застосування: – утеплення стін вико..
0.00грн.
ПІНОПЛАСТ «СТОЛІТ™ 35 ПАРКІНГ»
ОЧІКУЄТЬСЯ
Пінопласт «Століт 35 Паркінг» завдяки високим механічним характеристикам, даний утеплювач можна використовувати в місцях з сильними механічними навантаженнями.  Фізико-механічні властивості пінопласту Застосування: – підлоги в житлових будівлях, як для загального, так і для при..
0.00грн.
ПІНОПЛАСТ «СТОЛІТ™ 35 ФАСАД, ПІДЛОГА»
ОЧІКУЄТЬСЯ
Пінопласт «Століт™ 35 Фасад, підлога» володіє відмінними термозахисним та звукоізоляційними властивостями. Здатний нести досить високі механічні навантаження. Фізико-механічні властивості пінопласту  Застосування: – утеплення стін виконане методом «легкий мокрий»; – стеля зсере..
0.00грн.
ПІНОПЛАСТ «СТОЛІТ™ ПСБ-С-15»
ОЧІКУЄТЬСЯ
ПІНОПЛАСТ «СТОЛІТ™ ПСБ-С-15»  Пінопласт «Століт™ ПСБ-С-15» використовується, як правило для заповнення пустот несучих конструкціях, де немає механічних навантажень на утеплювач. Фізико-механічні властивості пінопласту  Застосування: – міжкімнатні перегородки; – н..
0.00грн.
ПІНОПЛАСТ «СТОЛІТ™ ПСБ-С-35»
ОЧІКУЄТЬСЯ
Використовується для утеплення в місцях з сильними механічними навантаженнями. Фізико-механічні властивості пінопласту  Застосування: – підлоги в промислових об’єктах та магазинах; – паркінги, під’їзди; – тераси, плоскі дахи; – стіни нижче рівня ґрунту з гідроізоля..
0.00грн.
Плити пінополістирольні ФЕРОЗІТ 25 SUPER (EPS-50)
ОЧІКУЄТЬСЯ
Виробник: ФЕРОЗІТ
Плити пінополістирольні ФЕРОЗІТ 25 SUPER (EPS-50) рекомендують застосовувати в системах, які створюють незначні механічні навантаження на утеплювач (витримує міцність на стиск при 10%-ій лінійній деформації, не менше 50 кПа, границя міцності при згині, не менше 75 кПа), а саме: улаштування конс..
0.00грн.
Показано із 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)

Суміші будівельні

ПІНОПЛАСТ