Меню
Кошик

Цемент

Турецький сірий цемент М550 Bursa СЕМ І 42,5R 25кг (пластик) - популярний будівельний матеріал, який є основною складовою бетону. У свою чергу бетон є основним матеріалом в більшості будівельних проектах.Застосування:Бетонні та залізобетонні конструкціїЗлітно-посадкові смуги, мости, тунеліБетонні до..
94.80грн.
Турецький цемент М550 Vezirhan сертифікований в нашій країні й широко використовується у вітчизняному будівництві. Швидкотвердіючий та надміцний портландцемент відповідає європейській якості. Застосовується для зведення житлових та промислових будівель або споруд, залізобетонних конструкцій, викорис..
95.00грн.
Цемент М-400 - без добавок цемент, який використовують в житловому і промисловому будівництві, для залізобетонних монолітних систем, для гідротехнічних будівель (прісна вода), при зведенні бетонних колон з швидкою розпалубкою, а також використовується в зимових умовах, для виготовлення азбестоцемент..
64.00грн.
Цемент М500 Д0 (25 кг) “Торгбуд” прекрасно підходить як для заливки фундаменту або виробництва залізобетонних виробів, так і для приготування розчину.Властивості:-Тривалий термін експлуатації;-Швидке схоплювання;-Простота і зручність транспортування;-Висока міцність після застигання;-Стійкість до ме..
82.50грн.
Білий портланд цемент Cimsa застосовується для архітектурних і декоративних бетонних робіт, а також для виробництва готової штукатурки, розчинів, клеючих засобів та матеріалів для заповнення швів. Використовується для розробки елементів меблів для парків і садів, для виготовлення художніх ..
165.00грн.
Білий цемент є матеріалом з унікальними характеристиками, які дозволяють використовувати його у виготовленні скульптурних елементів, при додаванні кольорового пігменту для тротуарної плитки, а також при опоряджувальних роботах, наприклад, фасаду будівлі. Естетичні вимоги, що пред’являються до фасаді..
173.00грн.
Виробник: KRUMIX
Завдяки особливим властивостям Krumix М400 можна використовувати для всіх видів будівельних робіт. Даний матеріал допоможе отримати найвищу міцність виробів за мінімальний час, якщо навіть ремонтні роботи припали на холодну пору року.Цемент Krumix М400 має підвищений рівень морозостійкості та кислот..
23.50грн.
Показано із 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)