Меню
Кошик
20% OFF on all products Shop now

ТЕХНОНІКОЛЬ

Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Екструзійний пінополістирол ТЕХНОПЛЕКС спеціально розроблений для теплоізоляції в приватному житловому будівництві, в тому числі «теплих підлог» в квартирах, утеплення балконів і лоджії, підлог по грунту і фундаментів приватних будинків.Екструзійний пінополістирол XPS ТЕХНОПЛЕКС - це теплоізоляційні..
54.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Праймер бітумний ТехноНІКОЛЬ № 01 концентрат являє собою розчин нафтових бітумів в спеціально підібраних органічних розчинниках. Має високу проникаючу здатність і малим часом висихання.Застосування: Праймер застосовується для підготовки (грунтування) ізольованих поверхонь (бетонна плита, цементно..
690.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Рулонний гідроізоляційний матеріал для пристрою нижніх шарів гідроізоляціїСклоізол отримують шляхом двостороннього нанесення на скловолокнисту (склополотно) основу бітумного в'яжучого, що складається з бітуму та наповнювача, з подальшим нанесенням на обидві сторони полотна захисних шарів. В якості з..
350.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Екструзійний пінополістирол CARBON ECO 1180 х 580 х 30 мм  являє собою теплоізоляційний матеріал рівномірно розподіленими замкнутими осередками. CARBON ECO не вбирає воду, не набухає і не дає усадки, хімічно стійкий і не схильний до гниття. Висока міцність дозволяє отримати рів..
70.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Екструзійний пінополістирол CARBON ECO 1180 х 580 х 50 мм  являє собою теплоізоляційний матеріал рівномірно розподіленими замкнутими осередками. CARBON ECO не вбирає воду, не набухає і не дає усадки, хімічно стійкий і не схильний до гниття. Висока міцність дозволяє отримати рівну..
106.00грн.
Показано із 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)