Меню
Кошик
ВАЖЛИВО!!!  Умови доставки, наявність товару та актуальність цін уточнюйте у наших менеджерів! Дякуємо за ваш вибір, бережіть себе! СЛАВА УКРАЇНІ!

ТЕХНОНІКОЛЬ

Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Екструзійний пінополістирол ТЕХНОНІКОЛЬ (SWEETONDALE) CARBON ECO є теплоізоляційним матеріалом з рівномірно розподіленими замкненими осередками.XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON ECO не вбирає воду, не набухає і не дає усадки, хімічно стійкий і не схильний до гниття. Висока міцність дозволяє отримати рівну і од..
54.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Мастика гідроізоляційна ТЕХНОНІКОЛЬ № 24 (МГТН) є повністю готовим до застосування матеріалом на основі нафтового бітуму, що містить технологічні добавки, мінеральні наповнювачі та розчинник.Призначена для гідроізоляції бетонних, залізобетонних, дерев'яних та інших будівельних конструкцій, що заглиб..
790.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Екструзійний пінополістирол CARBON ECO 1180 х 580 х 30 мм  являє собою теплоізоляційний матеріал рівномірно розподіленими замкнутими осередками. CARBON ECO не вбирає воду, не набухає і не дає усадки, хімічно стійкий і не схильний до гниття. Висока міцність дозволяє отримати рів..
116.60грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Екструзійний пінополістирол CARBON ECO 1180 х 580 х 50 мм  являє собою теплоізоляційний матеріал рівномірно розподіленими замкнутими осередками. CARBON ECO не вбирає воду, не набухає і не дає усадки, хімічно стійкий і не схильний до гниття. Висока міцність дозволяє отримати рівну..
114.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Мастика приклеююча ТЕХНОНІКОЛЬ № 27 є багатокомпонентною однорідною масою, що складається з бітуму, мінерального волокна, мінеральних наповнювачів, розчинника і технологічних добавок.Галузь застосуванняМастика, що приклеює ТЕХНОНІКОЛЬ № 27, призначена для приклеювання плит з екструзійного пінополіст..
940.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Праймер бітумний ТехноНІКОЛЬ № 01 концентрат являє собою розчин нафтових бітумів в спеціально підібраних органічних розчинниках. Має високу проникаючу здатність і малим часом висихання.Застосування:Праймер застосовується для підготовки (грунтування) ізольованих поверхонь (бетонна плита, цементно-піщ..
785.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Праймер бітумний Sweetondale є розчином нафтових бітумів у спеціально підібраних органічних розчинниках. Має високу проникаючу здатність і невеликий час висихання. Застосовується для підготовки бетонних та цементно-піщаних основ з метою збільшення зчеплення гідроізоляційних матеріалів. Забезпечує як..
770.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Призначений для пристрою покрівлі і гідроізоляції будівель, споруд і будівельних конструкцій. Матеріал укладається методом наплавлення на підготовлену основу або на нижче покладений бітумоісткого матеріал.СкладSBS Модифікований бітумТермін служби років10-15Довжина пог.м9Ширина пог.м1Площа м²/рул9Ваг..
328.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Екструзійний пінополістирол CARBON ECO 1180 х 580 х 100 мм  являє собою теплоізоляційний матеріал рівномірно розподіленими замкнутими осередками. CARBON ECO не вбирає воду, не набухає і не дає усадки, хімічно стійкий і не схильний до гниття. Висока міцність дозволяє отримати рівн..
227.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Руберойд Біполь ЕПП - універсальний гідроізоляційний матеріал. В якості основи використовується поліестер, герметичне покриття з полімерно-бітумного в'яжучого. Завдяки наявності в складі штучного каучуку матеріал залишається гнучким при негативних температурах до -15°С. Максимальна температура ..
1190.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
За основу береться негниючий матеріал (склополотно або склотканина). Шар захисту робиться з крупнозернистого посипання, а також полімерної плівки.Високоокислений бітум, що застосовується, і новітні модифікатори дозволяють продовжити час експлуатації покрівельного покриття, зробленого зі склоізолу. Т..
324.00грн.
Виробник: ТЕХНОНІКОЛЬ
Рулонний гідроізоляційний матеріал для пристрою нижніх шарів гідроізоляціїСклоізол отримують шляхом двостороннього нанесення на скловолокнисту (склополотно) основу бітумного в'яжучого, що складається з бітуму та наповнювача, з подальшим нанесенням на обидві сторони полотна захисних шарів. В якості з..
360.00грн.
Показано із 1 по 12 з 12 (всього 1 сторінок)