Меню
Кошик

Сітка армуюча

Сітка будівельна скловолоконна призначена для застосування штукатурних та шпаклювальних робіт. Використовується будівельниками для запобігання появі тріщин на оброблюваній поверхні. Не вимагає нанесення великої кількості штукатурки чи шпаклівки. Захищає від механічних та фізичних пошкоджень...
370.00грн.
Застосовується для армування поверхні, захисту поверхні від тріщин, гідроізоляції будівель, внутрішньої обробки різних споруд, висока опірність до розривів і розтягувань, висока стійкість до дії лужних розчинів, захищає від утворення тріщин у штукатурному шарі...
590.00грн.
Сітка штукатурна скловолоконна застосовується для зовнішніх облицювальних і фасадних робіт. Стійка до впливу лугів, не розкладається і не іржавіє з часом, не виділяє токсичних і шкідливих речовин, має високу опірність до розривів і розтягувань, захищає поверхню від утворення тріщин і покращує її..
800.00грн.
Виробник: SILTEK
Для армування гідрозахисного шару в системі теплоізоляції ТМ «Siltek».                           Застосування: для армування гідрозахисного шару в системі теплоізоляції ТМ «Siltek». Ефективна для влаштування армуючого ша..
950.00грн.
Виробник: KOSBUD
ВиробникKOSBUDКраїна-виробникПольщаСфера застосуванняДля армування поверхніТип робітЗовніЩильність165 г/ м2Розмір110 см * 50 мКолірЧервона, брендована..
1685.33грн.
Склополотно -професійне покриття для внутрішньої обробки як стін, так і стелі. Даний будівельний матеріал має підвищені властивості міцності. Це дозволяє додатково зміцнювати різні види мінеральних поверхонь і гіпсокартонних плит. Можливо подальше нанесення декоративної шпаклівки або фарбування водо..
630.00грн.
Склохолст Wellton - це матеріал, який застосовується одночасно і як декоративний і як армуючий матеріал при обробці поверхонь в сухому будівництві. Він виготовлений з екологічно чистих матеріалів, тому абсолютно безпечний в експлуатації. Він не тільки перекриває дрібні тріщини, а й може бути багатор..
600.00грн.
Склохолст Wellton - це матеріал, який застосовується одночасно і як декоративний і як армуючий матеріал при обробці поверхонь в сухому будівництві. Він виготовлений з екологічно чистих матеріалів, тому абсолютно безпечний в експлуатації. Він не тільки перекриває дрібні тріщини, а й може бути бага..
630.00грн.
Показано із 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Сітка армуюча