Меню
Кошик
20% OFF on all products Shop now

SILTEK

Siltek Decor Marble Штукатурка декоративна "природний мармур" (зерно 1,1мм), 25 кг
Ожидание 2-3 дня
Виробник: Siltek
Опис: Готова до застосування, тонкошарова полімерна штукатурка з натуральним мармуровим наповнювачем для декоративного оздоблення бетонних, оштукатурених, зашпакльованих поверхонь всередині та зовні будівель, а також, гіпсокартонних, ДСП та ОСБ плит всередині будівель. Властивості: • ..
1580.00грн.
Виробник: Siltek
Опис: Готова до застосування, тонкошарова полімерна штукатурка для декоративного оздоблення бетонних, оштукатурених, зашпакльованих та інших мінеральних поверхонь зовні та всередині будівель. Властивості:• Для зовнішніх та внутрішніх поверхонь;• Водо-, морозостійка;• Захищає фасад від дії ..
1070.00грн.
Виробник: Siltek
Для декоративного оздоблення фасадів  Застосування:  Для первинного та ремонтного оздоблення фасадів житлових, торгівельних, адміністративних, промислових будівель. Рекомендується для влаштування оздоблювально-захисного шару в системі фасадної теплоізоляції. Може використовува..
1275.00грн.
Виробник: Siltek
Об'єм: 5л, 10лДля підготовки гладких, щільних основ з низьким водополглинанням  Застосування: для створення адгезійного шару на гладких, щільних невбираючих вологу поверхнях перед нанесенням штукатурок (гіпсових, гіпсо-цементних, цементно-вапняних), приклеюванням плитки, улашту..
660.00грн.
Виробник: Siltek
Упаковка:• пластикова каністра об’ємом  1 л та 5 л.Застосування: для знищення та профілактики розвитку грибків і водоростей на будівельних матеріалах (бетон, штукатурка, цегла тощо) та раніше пофарбованих поверхнях. Ефективний для профілактичної обробки поверхонь перед опорядженням штукату..
165.00грн.
Виробник: Siltek
Для заповнення швів між облицювальними виробами (керамічними, керамогранітними, скляними, з натурального каменю)                         Застосування: для заповнення швів між облицювальними виробами (керамічними, керамограніт..
135.00грн.
Виробник: Siltek
Для вирівнювання поверхонь стін та стель перед шпаклюванням                         Застосування:Для вирівнювання недеформівних поверхонь стін та стель шаром до 50 мм, всередині сухих приміщень, а також приміщень з помірним рівнем..
89.00грн.
Виробник: Siltek
Для вирівнювання поверхонь стін та стель всередині та зовні будівель    Застосування: Для вирівнювання недеформівних поверхонь (стін та стель) на основі цементного в’яжучого, шаром до 30 мм всередині та зовні будівель перед подальшим опорядженням (шпаклюва..
105.00грн.
Виробник: Siltek
Застосування:для гідроізоляції поверхонь (басейнів, балконів, терас, душових і ванних кімнат тощо), в тому числі поверхонь, що деформуються, від періодичного та постійного зволоження всередині та зовні будівель та споруд. Наноситься зі сторони дії води, має надійне зчеплення до будь-яких поверхонь: ..
780.00грн.
Siltek R-1 Контактна суміш, 25 кг
Ожидание 2-3 дня
Виробник: Siltek
Застосування:для створення контактного шару на поверхні металевих деталей при ремонті і опорядженні будівельних конструкцій. Рекомендована для захисту металевих поверхонь від корозії. Склад:високоякісний цемент ПЦ І-500, фракціоновані заповнювачі, антикорозійна добавка, модифікуючі добавки.Підг..
950.00грн.
Siltek S-11 Шпаклівка цементна стартова, 25 кг
Ожидание 2-3 дня
Виробник: Siltek
Застосування:Для ремонту та тонкошарового вирівнювання поверхонь, що не деформуються (стін та стель), перед нанесенням фінішних шпаклівок, всередині та зовні будівель. Рекомендується для вирівнювання поверхонь шаром від 2 до 20 мм, за одне нанесення. Ефективна для заповнення міжблочних швів та при р..
165.00грн.
Siltek S-12 Шпаклівка цементна фінішна (20 кг)
Ожидание 2-3 дня
Виробник: Siltek
Для фінішної обробки поверхонь перед виконанням опоряджувальних робіт, всередині та зовні будівель Застосування: для тонкошарового опорядження фасадів, а також поверхонь які в процесі експлуатації піддаються систематичному зволоженню, перед фарбуванням. Рекомендується для фінішного вирі..
320.00грн.
Показано із 1 по 12 з 117 (всього 10 сторінок)