Меню
Кошик

SILTEK

Siltek Decor Marble Штукатурка декоративна "природний мармур", 25 кг
Ожидание 2-3 дня
Виробник: SILTEK
Опис: Готова до застосування, тонкошарова полімерна штукатурка з натуральним мармуровим наповнювачем для декоративного оздоблення бетонних, оштукатурених, зашпакльованих поверхонь всередині та зовні будівель, а також, гіпсокартонних, ДСП та ОСБ плит всередині будівель. Властивості: • ..
1650.00грн.
Виробник: SILTEK
Опис: Готова до застосування, тонкошарова полімерна штукатурка для декоративного оздоблення бетонних, оштукатурених, зашпакльованих та інших мінеральних поверхонь зовні та всередині будівель. Властивості:• Для зовнішніх та внутрішніх поверхонь;• Водо-, морозостійка;• Захищає фасад від дії ..
1070.00грн.
Виробник: SILTEK
Для декоративного оздоблення фасадів  Застосування:  Для первинного та ремонтного оздоблення фасадів житлових, торгівельних, адміністративних, промислових будівель. Рекомендується для влаштування оздоблювально-захисного шару в системі фасадної теплоізоляції. Може використовува..
1275.00грн.
Виробник: SILTEK
Упаковка:• пластикова каністра об’ємом  1 л та 5 л.Застосування: для знищення та профілактики розвитку грибків і водоростей на будівельних матеріалах (бетон, штукатурка, цегла тощо) та раніше пофарбованих поверхнях. Ефективний для профілактичної обробки поверхонь перед опорядженням штукату..
165.00грн.
Виробник: SILTEK
Для заповнення швів між облицювальними виробами (керамічними, керамогранітними, скляними, з натурального каменю)                         Застосування: для заповнення швів між облицювальними виробами (керамічними, керамограніт..
125.00грн.
Виробник: SILTEK
Для вирівнювання поверхонь стін та стель перед шпаклюванням                         Застосування:Для вирівнювання недеформівних поверхонь стін та стель шаром до 50 мм, всередині сухих приміщень, а також приміщень з помірним рівнем..
89.00грн.
Виробник: SILTEK
Для вирівнювання поверхонь стін та стель всередині та зовні будівель    Застосування: Для вирівнювання недеформівних поверхонь (стін та стель) на основі цементного в’яжучого, шаром до 30 мм всередині та зовні будівель перед подальшим опорядженням (шпаклюва..
105.00грн.
Виробник: SILTEK
Застосування:для гідроізоляції поверхонь (басейнів, балконів, терас, душових і ванних кімнат тощо), в тому числі поверхонь, що деформуються, від періодичного та постійного зволоження всередині та зовні будівель та споруд. Наноситься зі сторони дії води, має надійне зчеплення до будь-яких поверхонь: ..
815.00грн.
Siltek R-1 Контактна суміш, 25 кг
Предзаказ
Виробник: SILTEK
Застосування:для створення контактного шару на поверхні металевих деталей при ремонті і опорядженні будівельних конструкцій. Рекомендована для захисту металевих поверхонь від корозії. Склад:високоякісний цемент ПЦ І-500, фракціоновані заповнювачі, антикорозійна добавка, модифікуючі добавки.Підг..
1098.00грн.
Siltek S-11 Шпаклівка цементна стартова, 25 кг
Ожидание 2-3 дня
Виробник: SILTEK
Застосування:Для ремонту та тонкошарового вирівнювання поверхонь, що не деформуються (стін та стель), перед нанесенням фінішних шпаклівок, всередині та зовні будівель. Рекомендується для вирівнювання поверхонь шаром від 2 до 20 мм, за одне нанесення. Ефективна для заповнення міжблочних швів та при р..
165.00грн.
Siltek S-12 Шпаклівка цементна фінішна (20 кг)
Ожидание 2-3 дня
Виробник: SILTEK
Для фінішної обробки поверхонь перед виконанням опоряджувальних робіт, всередині та зовні будівель Застосування: для тонкошарового опорядження фасадів, а також поверхонь які в процесі експлуатації піддаються систематичному зволоженню, перед фарбуванням. Рекомендується для фінішного вирі..
320.00грн.
Виробник: SILTEK
Об'єм: 0,75 л, 2,5 л, 10 лЗастосування:для фінішного оздоблення мінеральних поверхонь (камінь, бетон, клінкерна цегла, цементні та гіпсові штукатурки тощо). Підходить для захисту та відновлення зовнішнього вигляду поверхонь оздоблених полімерними декоративними штукатурками, вододисперсійними чи алкі..
1130.00грн.
Показано із 1 по 12 з 114 (всього 10 сторінок)