Меню
Кошик
ВАЖЛИВО!!!  Умови доставки, наявність товару та актуальність цін уточнюйте у наших менеджерів! Дякуємо за ваш вибір, бережіть себе! СЛАВА УКРАЇНІ!

SILTEK

Siltek Decor Marble Штукатурка декоративна "природний мармур", 25 кг
Предзаказ
Виробник: SILTEK
Опис: Готова до застосування, тонкошарова полімерна штукатурка з натуральним мармуровим наповнювачем для декоративного оздоблення бетонних, оштукатурених, зашпакльованих поверхонь всередині та зовні будівель, а також, гіпсокартонних, ДСП та ОСБ плит всередині будівель. Властивості: • ..
1.00грн.
Виробник: SILTEK
Опис: Готова до застосування, тонкошарова полімерна штукатурка для декоративного оздоблення бетонних, оштукатурених, зашпакльованих та інших мінеральних поверхонь зовні та всередині будівель. Властивості:• Для зовнішніх та внутрішніх поверхонь;• Водо-, морозостійка;• Захищає фасад від дії ..
1244.40грн.
Виробник: SILTEK
Для вирівнювання поверхонь стін та стель перед шпаклюванням                         Застосування:Для вирівнювання недеформівних поверхонь стін та стель шаром до 50 мм, всередині сухих приміщень, а також приміщень з помірним рівнем..
116.60грн.
Виробник: SILTEK
Для вирівнювання поверхонь стін та стель всередині та зовні будівель    Застосування: Для вирівнювання недеформівних поверхонь (стін та стель) на основі цементного в’яжучого, шаром до 30 мм всередині та зовні будівель перед подальшим опорядженням (шпаклюва..
136.10грн.
Виробник: SILTEK
Застосування:для вирівнювання недеформівних мінеральних поверхонь (стін та стель), шаром до 30 мм, всередині сухих житлових та цивільних будівель, перед шпаклюванням. Ефективна для опорядження віконних відкосів. Рекомендується застосовувати суху суміш Siltek РМ-20 Pro з використанням композиції Silt..
208.00грн.
Виробник: SILTEK
Застосування:для гідроізоляції поверхонь (басейнів, балконів, терас, душових і ванних кімнат тощо), в тому числі поверхонь, що деформуються, від періодичного та постійного зволоження всередині та зовні будівель та споруд. Наноситься зі сторони дії води, має надійне зчеплення до будь-яких поверхонь: ..
926.30грн.
Виробник: SILTEK
Застосування:для створення контактного шару на поверхні металевих деталей при ремонті і опорядженні будівельних конструкцій. Рекомендована для захисту металевих поверхонь від корозії. Склад:високоякісний цемент ПЦ І-500, фракціоновані заповнювачі, антикорозійна добавка, модифікуючі добавки.Підг..
1271.85грн.
Виробник: SILTEK
Застосування:Для ремонту та тонкошарового вирівнювання поверхонь, що не деформуються (стін та стель), перед нанесенням фінішних шпаклівок, всередині та зовні будівель. Рекомендується для вирівнювання поверхонь шаром від 2 до 20 мм, за одне нанесення. Ефективна для заповнення міжблочних швів та при р..
213.20грн.
Виробник: SILTEK
Для фінішної обробки поверхонь перед виконанням опоряджувальних робіт, всередині та зовні будівель Застосування: для тонкошарового опорядження фасадів, а також поверхонь які в процесі експлуатації піддаються систематичному зволоженню, перед фарбуванням. Рекомендується для фінішного вирі..
450.00грн.
Виробник: SILTEK
Об'єм: 0,75 л, 2,5 л, 10 лЗастосування:для фінішного оздоблення мінеральних поверхонь (камінь, бетон, клінкерна цегла, цементні та гіпсові штукатурки тощо). Підходить для захисту та відновлення зовнішнього вигляду поверхонь оздоблених полімерними декоративними штукатурками, вододисперсійними чи алкі..
1245.00грн.
Виробник: SILTEK
для влаштування гідроізоляції на поверхнях, що не деформуються, всередині та зовні будівель                        Застосування: для влаштування гідроізоляційного шару на мінеральних поверхнях (бетон, цегляне мурування, цем..
438.30грн.
Виробник: SILTEK
Для влаштування гідроізоляції на поверхнях, що деформуються всередині та зовні будівель Застосування: для влаштування гідроізоляційного шару на мінеральних поверхнях (бетон, цегляне мурування, цементно-піщана штукатурка, стяжка), які в процесі експлуатації піддаються деформаціям (фун..
1200.00грн.
Показано із 1 по 12 з 107 (всього 9 сторінок)