Меню
Кошик

TYTAN

Виробник: TYTAN
Однокомпонентний, клей-герметик на основі МС полімеру, не містить розчинників. 2 в 1! Клеїть і герметизує. Має високу еластичність. Це універсальний продукт з широким спектром застосування.Переваги:- Багатоцільовий, універсальний клей та герметик- Має високу еластичність- Відмін..
140.00грн.
Виробник: TYTAN
Клей монтажний "TYTAN Professional" FIX2 GT на основі гібрідних полімерів з миттєвим початковим схоплюванням і прискореним часом затвердіння. Рекомендується для тяжких елементів та нестандартних поверхонь.Застосування:- склеювання зовні та всередині: стінові панелі, плінтуси, пороги, водостічні труб..
190.00грн.
Виробник: TYTAN
Швидкий багатоцільовий поліуретановий клей, що володіє швидким початковим схоплюванням після 60 секунд без розширення, що дозволяє комфортно монтувати вертикальні і горизонтальні елементи. Клей має високий ступінь адгезії до більшості будівельних матеріалів: утеплювачі, газобетон, гіпсокартон, OSB, ..
159.00грн.
Виробник: TYTAN
Невимивний антисептик на водній основі для обробки матеріалів з деревини: крокви, обрешітки, що несе брус. Високоефективний проти цвілевих, будинкових, дереворуйнівних грибів і комах-древоточцев. Технічні характеристики     концентрат 1: 9     Широкий діапаз..
336.00грн.
Виробник: TYTAN
Багатофункціональна захист деревини від вогню, грибка, цвілі і комах. Вогнебіозахист Концентрат 1: 4 Технічні характеристики     1-ша група вогнезахисної ефективності згідно з ГОСТ 16363-     Клас «С» вогнезахисної ефективності згідно з європейською нормою ..
172.00грн.
Виробник: TYTAN
Багатофункціональна захист деревини від вогню, грибка, цвілі і комах.Вогнебіозахист Концентрат 1: 4Технічні характеристики     1-ша група вогнезахисної ефективності згідно з ГОСТ 16363-     Клас «С» вогнезахисної ефективності згідно з європейською нормою ..
510.00грн.
Виробник: TYTAN
Комбінований антисептик на водній основі для захисту від деревиннофарбованих, цвілевих, деревинноруйнуючих (будинкових) грибів, комах-, водоростей і бактерій. Захист  деревини всередині і зовні приміщення (без контакту з грунтом).Технічні характеристики     1-3 клас екс..
179.00грн.
Виробник: TYTAN
Високоефективний антисептик на водній основі для деревини, яка піддається інтенсивним атмосферних впливів, контакту з грунтом, водою і забруднення органічного характеру. Технічні характеристикиКонцентрат 1: 9     Широкий діапазон застосування     1-4 клас екс..
140.00грн.
Виробник: TYTAN
Широкий діапазон застосування     1-4 клас експлуатації деревини згідно DIN 68 800-03     До 10 років захисту в важких і особливо важких умовах експлуатації;    Для внутрішніх і зовнішніх робіт     Колір: синій, після висихан..
370.00грн.
Виробник: TYTAN
Універсальний засіб для видалення неотверділі поліуретанової піни і клею. Технічні характеристики     нешкідливий для озонового шару не містить CFC and HCFC     ермін придатності: 36 місяцівПеревагиНе залишає слідів на ПВХ та інших пелюстках Швидка дія Висо..
87.00грн.
Виробник: TYTAN
Готова до використання паста, що містить органічний розчинник. Призначена для видаленнястарого і незатверділого силіконового герметика з таких поверхонь як: скло, бетон, деревина,кераміка, пластмаси, тканина та ін. Не ушкоджує будь- яку поверхню.Колір білий.Характеристики:Щильність 0.89 г/см3Час очи..
109.00грн.
Виробник: TYTAN
Самоклейка герметизуюча покрівельна стрічка на бітумно-полімерній основі.Технічні характеристики     Загальна товщина: 1,5 мм     Товщина алюмінію: 0,04 мм     Температура застосування: від + 5 ° С     Температура експлу..
330.00грн.
Показано із 1 по 12 з 65 (всього 6 сторінок)