Меню
Кошик
ВАЖЛИВО!!!  Умови доставки, наявність товару та актуальність цін уточнюйте у наших менеджерів! Дякуємо за ваш вибір, бережіть себе! СЛАВА УКРАЇНІ!

Засоби захисту

Виробник: POLAX
Респіратор У2К призначений для захисту органів дихання від попадання в них пилу, стружки та компонентів дрібнодисперсних суспензій.Він ефективно фільтрує повітря від сторонніх включень до безпечного для дихання рівня.Використовується у будівельних, ремонтних та промислових процесах, а також в інших ..
38.00грн.
Виробник: POLAX
Засіб індивідуального захисту людини, призначений для захисту органів дихання від потрапляння в організм пилу, дрібних частинок та стружки. Респіратор очищає повітря шляхом фільтрації від домішок та забруднень до безпечного рівня...
150.00грн.
Виробник: POLAX
Змінний картридж для респіратора РУ-60М. Використовується для захисту органів дихання та слизових оболонок очей, носа, ротової порожнини від впливу різних видів пилу, дрібних частинок будівельного сміття, рідких аерозолів та інших забруднень повітря...
38.00грн.
Виробник: POLAX
Респіратор "Мікрон" червоний (три шари захисту) - одноразовий чашоподібний респіратор із трьома шарами захисту.Використовується для захисту органів дихання та слизових оболонок очей, носа, ротової порожнини від впливу різних видів пилу, дрібних частинок будівельного сміття, рідких аерозолів та інших..
23.00грн.
Виробник: PAINTER
Респіратор Painter MAS1872 — індивідуальний засіб захисту дихальних шляхів від бруду і пилу.Детальніше: https://ars.ua/respirator-painter-mas1872-z-klapanom.html..
44.00грн.
Виробник: POLAX
Окуляри захисні Polax обшиті синього кольору. Мають міцні, стійкі до механічних пошкоджень скляні лінзи та оправу з міцного пластику з додатковою текстильною обшивкою для кращого прилягання та більшого комфорту в експлуатації. Вони призначені для використання в роботах з будівельними розчинами та су..
65.00грн.
Виробник: POLAX
Використовуються під час проведення слюсарних робіт. Захищають органи зору від попадань твердих частинок, що вилітають, стружки і пилу. Вентиляційні вставки запобігають запотіванню лінз під час роботи. Окуляри досить гнучкі і еластичні, з наголовною стрічкою, що розтягується, тому вони будуть добре ..
31.00грн.
Виробник: POLAX
Призначені для захисту органів зору від попадань твердих частинок, що летять, стружки, бризок неагресивних рідин, іскор. Прозорі лінзи застосовуються при проведенні механічних робіт усередині добре освітлюваних приміщень. Лінзи виготовлені з високоміцного матеріалу, що не спотворює видимість. Оснаще..
46.00грн.
Виробник: POLAX
Призначені для захисту органів зору від попадань твердих частинок, що летять, стружки, бризок неагресивних рідин, іскор. Окуляри з жовтими лінзами застосовують при роботі в поганих погодних умовах, тумані, при недостатньому освітленні, при роботі з ультрафіолетовими лампами. Жовті лінзи "відрізають"..
46.00грн.
Виробник: POLAX
Призначені для захисту органів зору від попадань твердих частинок, що летять, стружки, бризок неагресивних рідин. Можуть використовуватися з іншими засобами індивідуального захисту...
48.00грн.
Виробник: POLAX
Призначені для захисту органів зору від попадань твердих частинок, що летять, стружки, бризок неагресивних рідин. Регульовані дужки дозволяють ідеально підігнати окуляри за розміром голови. Можуть використовуватися з іншими засобами індивідуального захисту...
47.00грн.
Виробник: POLAX
Призначена для захисту працюючих від механічних пошкоджень, ураження електричним струмом, впливу агресивних середовищ та води, іскор та бризок розплавленого металу.Застосовується в будівельній, металургійній, машинобудівній, нафто- та газодобувній, нафто- та газопереробній галузі та інших галузях на..
210.00грн.
Показано із 1 по 12 з 25 (всього 3 сторінок)