Меню
Кошик
10% знижка при замовленні від 10 мішків Клею для плитки

MONOLIT BRUK

Monolit Bruk Бордюр
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Бордюр призначений для поділу проїзної частини вулиць і доріг від газонів, тротуарів, зупинок громадського транспорту, різних майданчиків, для відділення пішохідних тротуарів від газонів.Бордюр, на відміну від поребрика, має значно більшу товщину - 12 см, тобто витримує більші навантаження.&nbs..
180.00грн.
Monolit Bruk Квітник Уфлор
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Квітники з бетону прикрашають сади, парки, сквери та вулиці в різних країнах світу. Бетонні форми для саду стійкі до атмосферних опадів, витримують перепади температури і добре переносять обробку дезінфікуючими розчинами (їх застосовують восени, після відцвітання рослин).Бетонний квітник є стильним ..
180.00грн.
Monolit Bruk Система огорожі «Кая»
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Система огорожі «Кая» виготовлена з натуральної сировини з використанням стійких барвників. Структура поверхні і гама кольорів наближена до справжнього каменя-пісковика. Огорожа, виконана в цьому стилі, має гарний естетичний вигляд, який чудово поєднується з навколишнім середовищем. Перевага ог..
12.00грн.
Monolit Bruk Система огорожі «Ханна»
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Система огорожі «Ханна» - це результат натхненної праці, поєднаний з передовими технологіями та архітектурними досягненнями.Структура поверхні, розміри і відтінки елементів відображають в собі не тільки сучасність, а й переносять нас в часи середньовіччя.Перевага системи «Ханна» полягає в тому, що з..
80.00грн.
Monolit Bruk Стовпчик «Палісад півмісяць»
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Стовпчик «Палісад півмісяць» може використовуватися для створення бордюрів і парканчиків, огорожі клумб та інших елементів ландшафтного дизайну. Має форму прямокутного паралелепіпеда з закругленими краями, відмінно буде поєднуватися з будь-якими іншими видами плитки.Стовпчик «Палісад півмісяць»..
30.00грн.
Виробник: Monolit Bruk
Плитка Антіка — це бруківка з нерівною поверхнею, що нагадує зістарену фактуру натурального каменю. Така бруківка ідеально підійде для мощення парків, пішохідних зон та приватних маєтків в історичному середовищі або ж підкреслить класичний дизайн об'єкту. А форма із трьох елементів дає широкі можлив..
350.00грн.
Виробник: Monolit Bruk
Тротуарна плитка «Прямокутник» може використовується як для укладання покриття площ, скверів, зупинок громадського транспорту, так і для мощення територій приватних будинків. Правильна форма тротуарної плитки та різноманітність кольорів дозволяє створювати малюнки, геометричні орнаменти та виконуват..
268.00грн.
Виробник: Monolit Bruk
Тротуарна плитка Ромб має правильну геометричну форму та дозволяє створювати покриття з оригінальними, об'ємними малюнками. Матеріал часто використовується в ландшафтному дизайні, має кілька варіантів монтажу та особливо гарно виглядає на великих майданчиках. Тротуарна плитка даного виду ідеально пі..
268.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Тригран» (фаска)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
«Тригран» - плитка ідеально підходить для територій, які експлуатуються вантажним транспортом. Завдяки своїй формі плитка має дуже міцне бічне зчеплення між собою, що забезпечує міцність покриття від розбіжності при русі та розвороті вантажного транспорту.Тротуарна плитка Тригран отримала свою назву..
278.00грн.
Monolit Bruk Квітник круглий
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Квітники з бетону прикрашають сади, парки, сквери та вулиці в різних країнах світу. Бетонні форми для саду стійкі до атмосферних опадів, витримують перепади температури і добре переносять обробку дезінфікуючими розчинами (їх застосовують восени, після відцвітання рослин).      &n..
130.00грн.
Monolit Bruk Поребрик
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Поребрик - це бортовий бетонний камінь, який, як правило, використовують у секторі приватного будівництва, а також при облаштуванні міських тротуарів чи паркових алей, сходів чи терас.Поребрики запобігають розходженню замощених бруківкою поверхонь. Вони надійно утримують межі ділянки.   &n..
85.00грн.
Monolit Bruk Стовпчик «Палісад квадрат»
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Стовпчик «Палісад квадрат» може використовуватись для формування бордюрів, невеликих водойм та огорожі клумб. Має прямокутну форму паралелепіпеда. Може поєднуватися з іншими видами плитки.Стовпчик «Палісад квадрат» має правильну геометричну форму паралелепіпеда з ідеально рівними бічними граням..
20.00грн.
Показано із 1 по 12 з 45 (всього 4 сторінок)