Меню
Кошик
20% OFF on all products Shop now

Monolit Bruk

Monolit Bruk Тротуарна плитка «Антіка» (без фаски)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Плитка Антіка — це бруківка з нерівною поверхнею, що нагадує зістарену фактуру натурального каменю. Така бруківка ідеально підійде для мощення парків, пішохідних зон та приватних маєтків в історичному середовищі або ж підкреслить класичний дизайн об'єкту. А форма із трьох елементів дає широкі можлив..
350.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Прямокутник» (фаска)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Тротуарна плитка «Прямокутник» може використовується як для укладання покриття площ, скверів, зупинок громадського транспорту, так і для мощення територій приватних будинків. Правильна форма тротуарної плитки та різноманітність кольорів дозволяє створювати малюнки, геометричні орнаменти та виконуват..
268.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Ромб» (фаска)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Тротуарна плитка Ромб має правильну геометричну форму та дозволяє створювати покриття з оригінальними, об'ємними малюнками. Матеріал часто використовується в ландшафтному дизайні, має кілька варіантів монтажу та особливо гарно виглядає на великих майданчиках. Тротуарна плитка даного виду ідеально пі..
268.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Сіті Мікс» (мікро-фаска)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Тротуарна плитка «Сіті Мікс» дає змогу по-новому поглянути на добре знайому традиційну бруківку та втілити свіжий дизайнерський задум. Поверхні, замощені «Сіті Мікс», приваблюють акуратністю та симетрією геометричних форм і ніколи не виглядають монотонними. Дана бруківка гарно личитиме та надасть су..
278.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Сота» (фаска)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Таку назву тротуарна плитка отримала завдяки тому, що вона дуже схожа на бджолині соти. Сота - тротуарна плитка, яка має форму шестигранника. Маючи невеликий розмір, вона дуже красиво виглядає після укладання. Тротуарна плитка «Сота» має широку кольорову гамму і незвичайна форма дозволяє втілювати б..
278.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Молоток» (фаска)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Плитка Молоток — для тих, кому подобаються нестандартні речі, бруківка виглядає оригінально і небанально. А Т-подібний паз надає укладеній плитці додаткової міцності.Товщина: 60 ммТротуарна плитка Молоток — ідеальний матеріал для створення міцного покриття з оригінальним зовнішнім виглядом. Вон..
278.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Тартіні» (без фаски)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
«Тартіні» – стильна бруківка із фактурою природного тесаного каменю. Чудово підійде для заїздів та тротуарів заміського будинку, а також для міського простору з акцентом на природний дизайн.Товщина: 60 ммТротуарна плитка Тартіні має оригінальну фактуру та зовні нагадує натуральний камінь. Даний..
350.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Лайнстоун 20» (без фаски)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Лайнстоун 20 — це набір із трьох форм з шириною 20 см та довжиною кратною 10 см. Такі пропорції дають можливості для безмежної кількості візерунків укладання. А пласка форма без фаски при укладанні створює практично ідеально рівну поверхню.Тротуарна плитка є в різних кольорах, ціну та колір уточнюйт..
410.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Луска» (фаска)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Фігурна плитка «Луска» вирізняється оригінальним дизайном. Якщо вам потрібний оригінальний дизайн присадибної ділянки чи тротуару, така форма ідеально для цього підходить.Тротуарна плитка Луска має оригінальну форму та візуально нагадує лусочки на тілі риб. Вузька нижня частина кожного фрагмента пос..
278.00грн.
 Monolit Bruk Тротуарна плитка «Піщаник нерівні контури» (мікро-фаска)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Бруківка «Піщаник» має неправильну фігурну форму, що імітує природний камінь. Така плитка гарно підійде для тих, хто хоче наблизитися до ефекту мощення натуральним матеріалом.Тротуарна плитка Піщаник є міцним декоративним покриттям, яке імітує натуральний камінь і широко використовується в ландшафтн..
450.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Лайнстоун 30» (без фаски)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Лайнстоун 30 — це форма із трьох елементів з шириною 30 см та довжиною кратною 10 см. Такі пропорції дають можливості для безмежної кількості візерунків укладання. А пласка форма без фаски при укладанні створює практично ідеально рівну поверхню.Тротуарна плитка є в різних кольорах, ціну та колір уто..
410.00грн.
Monolit Bruk Тротуарна плитка «Мозаїка» (без фаски)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: Monolit Bruk
Різнорідність форм та нерівні краї дають великі можливості для креативного конструювання поверхні замощення.Конфігурація цього виду бруківки дає змогу легко формувати як прямі чіткі лінії, так і округлі контури, дуги, кільця, спіралі, доріжки. Кожна комбінація створює неповторний ефект і відкриває п..
268.00грн.
Показано із 1 по 12 з 18 (всього 2 сторінок)