Меню
Кошик
20% OFF on all products Shop now

MASTER

Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «Master-Decor. Барашек» призначена для декоративного оздоблення бетонних, цегляних, цементно-піщаних оштукатурених основ зовні та всередині будівель; використання в системах теплоізоляції як декоративно-захисного шару.  Виразна камінцева фактура Стійка до ..
230.00грн.
 MASTER-DEСOR Штукатурка декоративна "Барашек" 2 мм, біла,  для внутрішніх і зовнішніх робіт, 25 кг
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «Master-Decor. Барашек» призначена для декоративного оздоблення бетонних, цегляних, цементно-піщаних оштукатурених основ зовні та всередині будівель; використання в системах теплоізоляції як декоративно-захисного шару. Виразна камінцева фактураСтійка до ударни..
227.00грн.
Виробник: MASTER
Суміш армуюча для пінопласту «Master-Armir» призначена для влаштування армуючого шару у системах зовнішньої теплоізоляції фасадів будівель та споруд. СУМІШ АРМУЮЧА ДЛЯ ПІНОПЛАСТУ Надійна система теплоізоляції Стійка до механічних навантажень Атмосферостійка..
89.00грн.
Виробник: MASTER
Однокомпонентна цементно-полімерна гідроізоляційна суміш "MASTER BARRIER" призначена для влаштування гідроізоляції будівельних і оштукатурених підстав з межею міцності на стиск не менше 12 МПа (балконів, цоколів, фундаментів споруд, басейнів, резервуарів і ін.) Від впливу стовпа води з тиском 0,..
200.00грн.
Виробник: MASTER
СУМІШ ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ І РЕМОНТУ ПІДЛОГСистема «тепла підлога» - шар до 50 мм;Звичайна стяжка - шар до 100 мм.для теплих підлог (водяних і електричних)висока адгезія до основміцна (М 250)тріщиностійкаморозостійказручна в застосуванніекологічно чистаСуха будівельна суміш "MASTER-BASIS" призначена для..
80.00грн.
Виробник: MASTER
Суміш клейова мурувальна «Master-Carcass» призначена для кладки стіновими блоками з ніздрюватого бетону, легкого бетону, силікату, вапняку; цегляної кладки; облаштування перегородок з газобетону; штукатурення поверхні блоків зовні та всередині будівель.Для облаштування перегородок із газобетону..
79.00грн.
Виробник: MASTER
Рекомендується для облаштування теплих підлог, як електричних, та і водяних. висока адгезія до основ висока пластичність і рухливість самовирівнююча висока міцність тріщиностійка товщина шару від 3 мм економічна зручна і проста в застосуванні екологічно безпечна для ручного і машинного нанесення тех..
118.00грн.
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «Master-Contour» призначена для підготовки і вирівнювання бетонних, цегляних та інших мінеральних основ під подальшу обробку різними декоративними матеріалами зовні та всередині будівель (товщина шару за один прохід не більше ніж 20 мм). Ефективно застосовуєть..
80.00грн.
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «Master-Decor. Короїд» призначена для декоративного оздоблення бетонних, цегляних, цементно-піщаних оштукатурених основ зовні та всередині будівель; використання в системах теплоізоляції як декоративно-захисного шару. Виразна текстура, що ніколи не повторюється..
160.00грн.
Виробник: MASTER
Суміш цементно-піщана «Master-Element» призначена для зведення фасадів із силікатної та керамічної цегли, клінкерної та облицювальної цегли, керамічних та бетонних блоків, піно- та газобетону, каменю та ракушняку; для мурування стін фасадів, підвалів та фундаментів (товщина шару від 5 до 50 мм);..
70.00грн.
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована ТМ «MASTER-EXOTERM» призначена для закріплення пінополістирольних плит на цементних та цементно-вапняних поверхнях у системах зовнішньої теплоізоляції фасадів будівель та споруд. Для зовнішніх та внутрішніх робіт. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ Підготовка повер..
83.00грн.
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «Master-Flex» призначена для облицювання стін і підлог керамічною плиткою, плиткою з природного та штучного каменю по основах, що деформуються всередині та зовні будівель; облаштування «теплих підлог» і сходів; облицювання печей і камінів; виконання робіт мето..
180.00грн.
Показано із 1 по 12 з 46 (всього 4 сторінок)