Меню
Кошик
ВАЖЛИВО!!!  Умови доставки, наявність товару та актуальність цін уточнюйте у наших менеджерів! Дякуємо за ваш вибір, бережіть себе! СЛАВА УКРАЇНІ!

MASTER

Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха для штукатурення ТМ «MASTER-Decor. Барашек» призначена для декоративного оздоблення бетонних, цегляних, цементно-піщаних оштукатурених основ зовні та всередині будівель, а також використовується в системах теплоізоляції як декоративно-захисний шар.ШТУКАТУРКА ДЕКОРАТИВ..
315.75грн.
Виробник: MASTER
Суміш армуюча для пінопласту «Master-Armir» призначена для влаштування армуючого шару у системах зовнішньої теплоізоляції фасадів будівель та споруд. СУМІШ АРМУЮЧА ДЛЯ ПІНОПЛАСТУ: Надійна система теплоізоляції Стійка до механічних навантажень Ат..
134.90грн.
Виробник: MASTER
Однокомпонентна цементно-полімерна гідроізоляційна суміш "MASTER BARRIER" призначена для влаштування гідроізоляції будівельних і оштукатурених підстав з межею міцності на стиск не менше 12 МПа (балконів, цоколів, фундаментів споруд, басейнів, резервуарів і ін.) Від впливу стовпа води з тиско..
278.10грн.
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «MASTER-BASIS» призначена:для влаштування міцних стяжок по жорстких основах під подальше нанесення самовирівнюючих сумішей;влаштування систем водних і електричних «теплих підлог»;ремонту тріщин та вибоїн, усунення нерівностей та перепадів основ;для внутрішніх..
120.40грн.
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «Master-Contour» призначена для підготовки і вирівнювання бетонних, цегляних та інших мінеральних основ під подальшу обробку різними декоративними матеріалами зовні та всередині будівель (товщина шару за один прохід не більше ніж 20 мм). Ефективно застосовується в ..
120.15грн.
MASTER FLEX Клейова високоеластична суміш для всіх видів поверхонь та плиток, 25 кг
Лідер з продажів
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «Master-Flex» призначена для облицювання стін і підлог керамічною плиткою, плиткою з природного та штучного каменю по основах, що деформуються всередині та зовні будівель; облаштування «теплих підлог» і сходів; облицювання печей і камінів; виконання робіт..
260.00грн.
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «Master-Front. Безпіщана біла» призначена для підготовки бетонних, цегляних і оштукатурених поверхонь зовні та всередині будівель під різноманітне оздоблення та фарбування (товщина шару до 3 мм). Улаштування віконних відкосів, поверхні під білі та світлі ..
233.30грн.
MASTER FRONT Штукатурка біла цементно-піщана для вирівнювання та ремонту поверхонь, 25кг
ОЧІКУЄТЬСЯ
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована «Master-Front. Піщана біла» призначена для вирівнювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних основ зовні та всередині будівель (товщина шару за один прохід не більше ніж 20 мм); ремонту поверхні, яка має тріщини, вибоїни та інші дефекти; улаштування повер..
0.00грн.
MASTER G-START Штукатурка гіпсова для вирівнювання та ремонту поверхонь, 5 кг
Лідер з продажів
Виробник: MASTER
ШТУКАТУРКА ГІПСОВА ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ ТА РЕМОНТУ ПОВЕРХОНЬЗатирається до глянцюВисокий ступінь білизниПластична та тріщиностійкаЕкономічна у застосуванніЗручна у застосуванніПокращує мікроклімат у приміщенняхСтійка до усадкиСуміш будівельна суха модифікована для штукатурення на основі гіпсу ..
47.50грн.
MASTER TECHNOGIPS Штукатурка гіпсова для механічного та ручного нанесення, біла, 30 кг
ОЧІКУЄТЬСЯ
Виробник: MASTER
«Майстер-Техногіпс» - суха штукатурна суміш на основі гіпсового зв'язуючого. Призначена для високоякісної штукатурної обробки стін і стель усередині приміщень механічним способом, наприклад, за допомогою шту­катурних машин, що забезпечує значну перевагу в порівнянні з ручним на­несенням, осо..
0.00грн.
MASTER UNIFIX Клей гіпсовий монтажний для гіпсокартону,15 кг
Лідер з продажів
Виробник: MASTER
Суміш будівельна суха модифікована для монтажу на основі гіпсу «Master-Unifix» призначена для приклеювання гіпсокартоних листів (ГКЛ) та гіпсових комбінованих панелей (ГКП) на бетонних, цегляних, газобетонних поверхнях, які мають нерівності; для мурування гіпсовими блоками та улаштування у..
120.85грн.
MASTER ІНЕР Ґрунтівка глибокого проникнення, 5 Л
ОЧІКУЄТЬСЯ
Виробник: MASTER
Для ґрунтування цементних, цементно-вапняних, гіпсокартонних та інших пористих поверхонь всередині будівель. Застосовується для зміцнення верхнього шару основи із наданням поверхні необхідних технологічних властивостей для подальшого оздоблення. Укріплює поверхню Збільшує адгезію покриттів..
0.00грн.
Показано із 1 по 12 з 46 (всього 4 сторінок)