Меню
Кошик
ВАЖЛИВО!!!  Умови доставки, наявність товару та актуальність цін уточнюйте у наших менеджерів! Дякуємо за ваш вибір, бережіть себе! СЛАВА УКРАЇНІ!

Мозаїчна штукатурка PR-50 "PRIMUS" (для декоративних робіт) 5 кг

Мозаїчна штукатурка PR-50 "PRIMUS" (для декоративних робіт) 5 кг
Предзаказ
Мозаїчна штукатурка PR-50 "PRIMUS" (для декоративних робіт) 5 кг
270.00грн.
  • Наявність: Предзаказ
  • Модель: Мозаїчна штукатурка PR-50 "PRIMUS"
  • Вага: 5.00кг

Професійна штукатурка «Primus» декоративне стійке покриття для стін на основі натуральної гранітно-мармурової забарвленої крихти. Підходить для всіх типів зовнішніх і внутрішніх поверхонь. Призначена для систем теплоізоляції, покриттів з бетону, гіпсокартону, азбестоцементу. Штукатурка створює покриття стійке до кліматичних впливів і механічних навантажень.

Підготовка поверхні:

Основа повинна бути міцною, сухою, без видимих ​​пошкоджень. Перед використанням штукатурки поверхню необхідно очистити від пилу і різного виду забруднень, а також від грибка і старого покриття. Тріщин і нерівності необхідно закрити сумішшю Primus 64Ф. Перед нанесенням штукатурки підготовлену поверхню обробити ґрунтовкою Primus 45У.

Спосіб застосування:

Вміст ємності ретельно розмішати до тих пір поки вона не придбає вид консистенції еластичною суміші. УВАГА! Розмішувати повільно. При необхідності розбавити водою (не більше ніж 150 мл на 25кг). Рівномірно нанести на товщину зерна шпателем з нержавіючої сталі. Нанесену суміш розгладити і вирівняти теркою з нерж. стали. При проведенні робіт температура повітря і основи повинна бути від + 10ºСдо + 25ºС. Поверхня оберігати від прямих сонячних променів, доща і вітру до повного висихання штукатурки.

витрата:

Залежно від основи і фракції штукатурки 

Фракція 1,5 5кг / м.кв.

Об'єм: 5; 25кг

Написати відук

Не дуже Надзвичайно