Меню
Кошик
ВАЖЛИВО!!!  Умови доставки, наявність товару та актуальність цін уточнюйте у наших менеджерів! Дякуємо за ваш вибір, бережіть себе! СЛАВА УКРАЇНІ!

Акрилова штукатурка база «Короїд» «PRIMUS» 25кг ( фракція 1,5;2 )

Акрилова штукатурка база «Короїд» «PRIMUS» 25кг ( фракція 1,5;2 )
Предзаказ
Акрилова штукатурка база «Короїд» «PRIMUS» 25кг ( фракція 1,5;2 )
817.20грн.
  • Наявність: Предзаказ
  • Модель: Акрилова штукатурка база «Короїд» «PRIMUS»
  • Вага: 25.00кг

Призначення:

Готова до застосування кольорова акрилова штукатурка "Primus" на основі спеціальних мінеральних зв'язуючих рідин інноваційного характеру. Використовується для тонко шарових штукатурних робіт зовні і всередині приміщень. Рекомендується для поверхонь з високим експлуатаційним навантаженням. Штукатурка утворює покриття стійке до кліматичних впливів і механічних навантажень. Призначена для систем теплоізоляції, бетону, гіпсокартону, азбестоцементу.

Підготовка поверхні:

Основа повинна бути міцною, сухою, без видимих ​​пошкоджень. Перед застосуванням штукатурки поверхню необхідно очистити від пилу, бруду і різного роду забруднень. Старе покриття потрібно ретельно видалити. При необхідності тріщини і нерівності зашпаклювати сумішшю Primus 64Ф, а також прогрунтувати поверхню грунтуючою фарбою Primus 45У.

Спосіб застосування:

Перед використанням ретельно розмішати. При необхідності розбавити водою (не більше ніж 150 мл. / 25кг.). Рівномірно нанести на стіну шпателем з нержавіючої сталі на товщину зерна. Нанесену суміш розрівняти пластикової теркою в бажаному напрямку. Малюнок покриття залежить від напрямку затирання штукатурки. При проведенні робіт температура повітря і основи повинна бути в діапазоні +5 С ° - + 25С °. Не допускається проведення робіт під час атмосферних опадів, а також при дуже активному сонячному вплив. Повне висихання штукатурки настає за 48 годин. Виробник не несе відповідальності за неправильне або неякісне виконання робіт.

Використання:

Залежно від основи і фракції штукатурки Структура «короїд»

Фракція 1,5 мм 2,5-2,8 кг / м²

Фракція 2,0мм 3,2-3,6 кг / м²

Фракція 2,5 мм 3,8-4,0 кг / м²

Написати відук

Не дуже Надзвичайно