Меню
Кошик
ВАЖЛИВО!!!  Умови доставки, наявність товару та актуальність цін уточнюйте у наших менеджерів! Дякуємо за ваш вибір, бережіть себе! СЛАВА УКРАЇНІ!

Фіброволокно поліпропіленове армуюче, 1кг

Фіброволокно поліпропіленове армуюче, 1кг
Нет в наличии
Фіброволокно поліпропіленове армуюче, 1кг
142.00грн.
  • Наявність: Нет в наличии
  • Модель: Фіброволокно поліпропіленове армуюче, 1кг
  • Вага: 1.00кг

Волокно виконує роль мікроармуючого компоненту, який модифікує (оптимізує) структуру в’яжучих речовин будівельних конгломератів на мікрорівні та  запобігає утворенню та розвитку внутрішніх дефектів бетонів та розчинів.

Армування за допомогою мікроволокна дозволяє досягнути значного економічного ефекту, основаного на підвищенні якості бетонних конструкцій та виробів, збільшенні їх довговічності, економії в’яжучого, збільшенні продуктивності робіт, зменшенню коеффіцієнта стального армування, зменшенню браку та інше.

Волокно Армуюче Поліпропіленове (ВАП) являє собою окремі високомодульні волокна з термопластичного модифікованого гомополімера, що були хімічно і композитно модифіковані, і призначені для однорідного розподілу в бетонах та будівельних розчинах. Волокна оброблені спеціальним складом, який поліпшує адгезію і сприяє активному виведенню повітря з бетонної суміші.

Написати відук

Не дуже Надзвичайно