Гіпсові суміші

Виберіть підкатегорію

 Knauf Fugenfuller шпаклівка,  25 кг

Knauf Fugenfuller шпаклівка, 25 кг

Шпаклівка Knauf Fugenfuller виготовлена на основі гіпсу і добавок, які утримують воду. У комбінації з армуючої стрічкою призначена для закладення швів, утворених гіпсокартонними листами (ГКЛ) з стоншеними крайками, заповнення на них тріщин і інших дефектів, для приклеювання до рівної поверхні гіпсокартонних плит і комбінованих панелей, для закладення швів, вибоїн і нерівностей збірних бетонних елементів, для склеювання і шпаклювання гіпсових елементів. Характеристики: витрата при закладенні швів 0,25кг/кв.мвитрата при суцільному шпаклювання 0,8 кв.мтовщина шару 1-5 ммміцність: стиснення: ≥ 2.0 МПа..

₴175.80грн З ПДВ: ₴175.80грн

Knauf  Perflix для приклеювання гіпсокартону і утеплювача, 30 кг

Knauf Perflix для приклеювання гіпсокартону і утеплювача, 30 кг

Монтажний клей Перлфікс - суха монтажна суміш на основі гіпсового в'яжучого з полімерними добавками. Призначена для приклеювання гіпсокартонних листів, гіпсових комбінованих панелей (ГКП), пазогребневих плит, ізоляційних матеріалів (пінополістирольних і мінераловатних плит) на цегельні, бетонні, оштукатурені, поробетона підстави стін з нерівною поверхнею.Використання:Монтажний клей Перлфікс - суха монтажна суміш на основі гіпсового в'яжучого з полімерними добавками. Призначена для приклеювання гіпсокартонних листів (ГКЛ), гіпсових комбінованих панелей (ГКП), пазогребневих плит, ізоляційних матеріалів (пінополістирольних і мінераловатних плит) на цегельні, бетонні, оштукатурені, поробетона підстави стін з нерівною поверхнею. Застосовується тільки усередині приміщеньТехнічні характеристики Расход ПГП-1,5 кг/м2; 5 кг/м2 (зависит от неровности стены) В упаковке 30 кг Состав смесь на основе гипсового вяжущего со специальными добавкам, с повышенной адгезией Водопотребность на 1 мешок (30 кг) 15-16 л воды Время использования смеси 30 мин. Температура применения от +5°С до +30°С Назначение клей для приклеивания гипсокартона пенополистирольных и минераловатных плит..

₴129.78грн З ПДВ: ₴129.78грн

Knauf Uniflott шпаклівка для швів ГКЛ 1-5 мм, 25 кг

Knauf Uniflott шпаклівка для швів ГКЛ 1-5 мм, 25 кг

Шпаклівка UNIFLOTT KNAUF (25кг) Для закладення стиків гіпсокартону і панелей без армуючих стрічок. Витрата: 0,25 кг / м².Використовується для закладення швів - стиків гіпсокартону  і панелей з даного матеріалу. При застосуванні шпаклівки необхідність в армуючої стрічці не виникає. Зручна шпаклівка Уніфлот при закладенні поперечних швів листівТехнічна характеристики Витрата для стель - 0,3 кг / м2; для перегородок - 0,5 кг / м2 В упаковці 25 кг Склад гіпс з полімерними добавками Водопотреба на 25 кг сухої суміші 12-14 л води Товщина шару мінімальна - 1 ммМаксимальна - 5 мм Температура застосування від + 5 ° С до + 30 ° С Примітка використовується для закладення швів між листами гіпсокартону і дрібних нерівностей поверхні Призначення Для швів ГКЛ основа Гіпсова застосування Усередині нанесення Ручне..

₴721.80грн З ПДВ: ₴721.80грн

KNAUF Пастоподібна шпатлівка Knauf Super Finish 28 кг

KNAUF Пастоподібна шпатлівка Knauf Super Finish 28 кг

Застосовується для фінішної обробки бетонних поверхонь, підстав з пористого бетону, гіпсокартонних листів, закладення кутів і швів всередині приміщень. Підходить для ручного і машинного нанесення. Витрата: для швів - 0, 51 кг / мп, для текстури - 1, 4 кг / м2.Суміш має ряд технічних і експлуатаційних переваг:     Висока якість фінішного шару;     Гарна еластичність;     Підходить для всіх типів мінеральних основ (цементні, вапняні, цементно-вапняні штукатурки, бетонні стіни тощо);     Витримує до 10 циклів заморожування / відтаювання..

₴630.30грн З ПДВ: ₴630.30грн

KNAUF Штукатурка МР-75, 30 кг

KNAUF Штукатурка МР-75, 30 кг

КНАУФ-МП 75  Машинна штукатурка на основі гіпсу, призначена для штукатурення стін та стель за допомогою штукатурних машин всередині приміщення, що дозволяє спростити роботу при великих обсягах штукатурення. Наносять на такі підстави, як цегла, бетон, стартові цементні штукатурки. Максимальна товщина шару 30мм Мінімальна товщина шару 5ммВитрата матеріалу близько 10кг на 1кв.м. при товщині шару 10мм Щоб отримати штукатурку, потрібно суху суміш висипати у відро і залити водою в співвідношенні 23л на 30 кг суміші. Заважати до отримання однорідної консистенції і настояти 5-7 хвилин..

₴126.00грн З ПДВ: ₴126.00грн

Könner Omega-1 Штукатурка гіпсова, 30 кг

Könner Omega-1 Штукатурка гіпсова, 30 кг

Штукатурка гіпсова для вирівнювання та ремонту поверхоньKÖNNER Omega-1 • Пластична • Тріщиностійка • Економічна та зручна у застосуванні • Стійка до усадки • Паропроникна • Товщина шару за одно нанесення – до 30 мм • Для внутрішніх робіт Суміш «KÖNNER Omega-1» ГВ.2.ШТ6 ДСТУ Б В.2.7-126:2011ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ Суміш будівельна суха модифікована для штукатурення на основі гіпсу призначена для обробки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, гіпсових поверхонь всередині будівель. Застосовується для попереднього вирівнювання стель та стін під подальше нанесення фінішних шпаклівок або опорядження шпалерами. Для внутрішнього використання. ІнструкціяТемпература поверхні основи повинна бути у таких же межах. У приміщеннях за дві доби до початку робіт, у процесі їх виконання, а також протягом трьох діб по закінченні потрібно дотримуватися температурного режиму не нижче +100С і не вище +250С. Суху суміш зачинити чистою водою у кількості, яка зазначена у технічних характеристиках, перемішати (рекомендується застосовувати електродриль із гвинтовою насадкою). Зачинену суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Зачинена суміш придатна до використання протягом  60 хвилин (за рекомендованих  атмосферних умов). Наносять зачинену суміш на поверхню за допомогою шпателя, терки або вирівнюючої планки. Штукатурні роботи потрібно виконувати безперервно, дотримуючись методу «мокре по мокрому». Улаштовуючи багатошарове штукатурне покриття, кожен наступний шар потрібно наносити після тужавлення попереднього. Нанесений шар слід розрівнювати до початку тужавлення зачиненої суміші.  Шліфування поверхні вирівнюючого шару, а також нанесення шпаклівок та декоративних облицювальних матеріалів потрібно виконувати не раніше ніж через 24 години після нанесення останнього шару суміші. ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ Під час використання суміші слід використовувати засоби індивідуального захисту (респіратор та гумові рукавички). При роботі необхідно берегти шкіру та очі. У разі потрапляння суміші в очі – негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. Термін придатності: 12 місяців з дня виробництва, зазначеного на упаковці. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Склад суміш гіпсу та мінеральних заповнювачів, модифікована полімерними домішками Колір білий Маса нетто 30 кг Крупність заповнювача не більше 0,8 мм Час придатності зачиненої суміші для використання 60 хв Міцність зчеплення з основою 0,3 МПа Межа міцності на стиск 3,5 МПа Рекомендована товщина шару 3 – 30 мм Рекомендована кількість води для приготування зачиненої суміші 0,35 л / 1 кг Температура використання від +10°С до +25 °С Витрата суміші 1,1 кг / м2 / 1 мм Усі зазначені рекомендації ефективні при температурі повітря +20°С і відносній вологості 60%.  ..

₴112.00грн З ПДВ: ₴112.00грн

MASTER G-START Штукатурка гіпсова для вирівнювання та ремонту поверхонь, 30 кг

MASTER G-START Штукатурка гіпсова для вирівнювання та ремонту поверхонь, 30 кг

ШТУКАТУРКА ГІПСОВА ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ ТА РЕМОНТУ ПОВЕРХОНЬ Затирається до глянцю Високий ступінь білизни Пластична та тріщиностійка Економічна у застосуванні Зручна у застосуванніПокращує мікроклімат у приміщенняхСтійка до усадкиСуміш будівельна суха модифікована для штукатурення на основі гіпсу ТМ «MASTER-G-Start» призначена для обробки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, гіпсових поверхонь всередині будівель. Застосовується для попереднього вирівнювання стель та стін під подальше нанесення фінішних шпаклівок або опорядження шпалерами. Для внутрішніх робіт.  ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ Підготовка поверхні виконується згідно ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути: - чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну); - міцною (не нижче міцності покриття); - сухою (вологість не більше 4%); - для підвищення контакту з сумішшю для штукатурення основу обробити ґрунтовкою «Master»®; - для зниження водопоглинання поверхню рекомендується пофарбувати ґрунт-фарбою «Master-Contact» (за 3 години до початку робіт).   ВИКОНАННЯ РОБІТ Роботи виконувати при температурі повітря від +5°С до +30°С. Температура поверхні основи повинна бути у таких же межах. У приміщеннях за дві доби до початку штукатурних робіт, у процесі їх виконання, а також протягом трьох діб по закінченні потрібно дотримуватися температурного режиму не нижче +5°С і не вище +30°С. Суху суміш зачинити чистою водою у кількості, яка вказана у технічних характеристиках, перемішати (рекомендується застосовувати електродриль із гвинтовою насадкою). Зачинену суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Зачинена суміш придатна до використання протягом 60 хвилин (за рекомендованих  атмосферних умов). Наносять зачинену суміш «Master - G-Start» на поверхню за допомогою шпателя, терки або вирівнюючої планки. Штукатурні роботи потрібно виконувати безперервно, дотримуючись методу «мокре по мокрому». Улаштовуючи багатошарове штукатурне покриття, кожен наступний шар потрібно наносити після тужавлення попереднього. Нанесений шар слід розрівнювати до початку тужавлення зачиненої суміші. Шліфування поверхні вирівнюючого шару, а також нанесення шпаклівок та декоративних облицювальних матеріалів потрібно виконувати не раніше, ніж через 24 години після нанесення останнього шару суміші.        ..

₴119.00грн З ПДВ: ₴119.00грн

MASTER G-START Штукатурка гіпсова для вирівнювання та ремонту поверхонь, 5 кг

MASTER G-START Штукатурка гіпсова для вирівнювання та ремонту поверхонь, 5 кг

ШТУКАТУРКА ГІПСОВА ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ ТА РЕМОНТУ ПОВЕРХОНЬЗатирається до глянцюВисокий ступінь білизниПластична та тріщиностійкаЕкономічна у застосуванніЗручна у застосуванніПокращує мікроклімат у приміщенняхСтійка до усадкиСуміш будівельна суха модифікована для штукатурення на основі гіпсу ТМ «MASTER-G-Start» призначена для обробки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, гіпсових поверхонь всередині будівель. Застосовується для попереднього вирівнювання стель та стін під подальше нанесення фінішних шпаклівок або опорядження шпалерами. Для внутрішніх робіт. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІПідготовка поверхні виконується згідно ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути:- чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну);- міцною (не нижче міцності покриття);- сухою (вологість не більше 4%);- для підвищення контакту з сумішшю для штукатурення основу обробити ґрунтовкою «Master»®;- для зниження водопоглинання поверхню рекомендується пофарбувати ґрунт-фарбою «Master-Contact» (за 3 години до початку робіт). ВИКОНАННЯ РОБІТРоботи виконувати при температурі повітря від +5°С до +30°С. Температура поверхні основи повинна бути у таких же межах.У приміщеннях за дві доби до початку штукатурних робіт, у процесі їх виконання, а також протягом трьох діб по закінченні потрібно дотримуватися температурного режиму не нижче +5°С і не вище +30°С.Суху суміш зачинити чистою водою у кількості, яка вказана у технічних характеристиках, перемішати (рекомендується застосовувати електродриль із гвинтовою насадкою). Зачинену суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Зачинена суміш придатна до використання протягом 60 хвилин (за рекомендованих  атмосферних умов). Наносять зачинену суміш «Master - G-Start» на поверхню за допомогою шпателя, терки або вирівнюючої планки. Штукатурні роботи потрібно виконувати безперервно, дотримуючись методу «мокре по мокрому».Улаштовуючи багатошарове штукатурне покриття, кожен наступний шар потрібно наносити після тужавлення попереднього. Нанесений шар слід розрівнювати до початку тужавлення зачиненої суміші.Шліфування поверхні вирівнюючого шару, а також нанесення шпаклівок та декоративних облицювальних матеріалів потрібно виконувати не раніше, ніж через 24 години після нанесення останнього шару суміші.        ..

₴35.00грн З ПДВ: ₴35.00грн

MASTER ISOPRO Штукатурка гіпсова універсальна для вирівнювання та ремонту поверхонь, біла, 30 кг

MASTER ISOPRO Штукатурка гіпсова універсальна для вирівнювання та ремонту поверхонь, біла, 30 кг

Універсальна суміш будівельна суха модифікована на основі гіпсу ТМ «MASTER-Isopro» призначена для обробки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, гіпсових поверхонь всередині будівель. Застосовується для попереднього вирівнювання стін і стель під подальше оклеювання шпалерами або фарбування. Теплоізоляційна та звукоізоляційна Пластична та тріщиностійка Зручна у застосуванні Стійка до усадки та стирання Не сповзає з поверхонь Покращує мікроклімат у приміщеннях Для внутрішніх робіт Товщина шару за одно нанесення 3-50 мм Підходить для вирівнювання стель ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ Підготовка поверхні виконується згідно ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути: чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну); міцною (не нижче міцності покриття); сухою (вологість не більше 4%); для підвищення контакту з сумішшю основу рекомендується обробити ґрунтовкою ТМ «MASTER» чи ТМ «iMASTER»; для зниження водопоглинання поверхню рекомендується пофарбувати ґрунт-фарбою ТМ «MASTER-Contact» (за 3 години до початку робіт).   ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ Роботи виконувати при температурі повітря та поверхні основи від +10°С до +30°С, вологість не вище 70%. Ефективний результат досягається при температурі повітря +20°С, та вологості 60%. В інших умовах параметри можуть змінюватись. Особливу увагу звертати на вологість в приміщенні – гіпсова суміш використовується для сухих умов середовища. У приміщеннях за дві доби до початку робіт, у процесі їх виконання, а також протягом трьох діб по закінченні потрібно дотримуватися температурного режиму та вологості вказаних вище. Суху суміш зачинити чистою водою у кількості, яка зазначена у технічних характеристиках, перемішати (рекомендується застосовувати електродриль із гвинтовою насадкою). Зачинену суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Зачинена суміш придатна до використання протягом  60 хвилин (за рекомендованих  атмосферних умов). Наносять зачинену суміш ТМ «MASTER-Isopro» на поверхню за допомогою шпателя, тертки або вирівнюючої планки. Штукатурні роботи потрібно виконувати безперервно, дотримуючись методу «мокре по мокрому». Улаштовуючи багатошарове штукатурне покриття, кожен наступний шар потрібно наносити після тужавлення попереднього. Нанесений шар слід розрівнювати до початку тужавлення зачиненої суміші. З метою отримання покриття під фарбування, до початку процесу тужавлення поверхню треба ретельно затерти вологою металевою терткою. Шліфування поверхні вирівнюючого шару, а також подальше фарбування та оклейку шпалерами потрібно виконувати не раніше ніж через 24 години після нанесення останнього шару суміші...

₴120.00грн З ПДВ: ₴120.00грн

MASTER TECHNOGIPS Штукатурка гіпсова для механічногота ручного нанесення, біла, 30 кг

MASTER TECHNOGIPS Штукатурка гіпсова для механічногота ручного нанесення, біла, 30 кг

«Майстер-Техногіпс» - суха штукатурна суміш на основі гіпсового зв'язуючого. Призначена для високоякісної штукатурної обробки стін і стель усередині приміщень механічним способом, наприклад, за допомогою шту­катурних машин, що забезпечує значну перевагу в порівнянні з ручним на­несенням, особливо при великих об'ємах. Наноситься на усі види твердих основ (цегляна кладка, цементна штукатурка, бетон тощо). Паропроникна та теплопровідна Стійка до ударних навантажень Тріщиностійка Зручна у застосуванні Висока адгезія Товщина шару до 50 мм Пластична Стійка до усадки 30 kg +/- 1%ХАРАКТЕРИСТИКИСклад  Cуміш гіпсу з мінеральними наповнювачами і полімерними добавками Крупність заповнювача Не більше 0,63 мм Час використання готової суміші 90 - 120 хв. Витрата води для приготування розчину 0,4 - 0,5 л / 1 кг Температура основи Від +5°С до +30°С Міцність зчеплення з бетонною основою 0,3 МПа Межа міцності на стиск 2,5 МПа Коефіцієнт теплопровідності 0,35 Вт / м С Усі зазначені рекомендації ефективні при температурі повітря 20°С і відносній вологості 60%. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ Підготовка поверхні виконується згідноДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути: - чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну); - сухою (вологість не більше 4%); - для підвищення контакту з сумішшю основу обробити ґрунтовкою ТМ «Master»; - для зниження водопоглинення поверхню рекомендується пофарбувати ґрунт-фарбою «Master-Contact» (за 3 години до початку робіт).   ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ Роботи виконувати при температурі повітря від+5°С до +30°С. Температура поверхні основи повинна бути у таких же межах. У приміщеннях за дві доби до початку робіт, у процесі їх виконання, а також протягом трьох діб по закінченні потрібно дотримуватися температурного режиму не нижче+5°С і не вище +30°С. Суху суміш зачинити чистою водою у кількості, яка зазначена у технічних характеристиках, перемішати (рекомендується застосовувати електродриль із гвинтовою насадкою). Зачинену суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Зачинена суміш придатна до використання протягом 120 хвилин (за рекомендованих  атмосферних умов). Наносять зачинену суміш «Master-Technogips» на поверхню вручну за допомогою шпателя, терки, вирівнюючої планки або механічно за допомогою штукатурних станцій. Штукатурні роботи потрібно виконувати безперервно, дотримуючись методу «мокре по мокрому». Улаштовуючи багатошарове штукатурне покриття, кожен наступний шар потрібно наносити після тужавлення попереднього. Нанесений шар слід розрівнювати до початку тужавлення зачиненої суміші. З метою отримання покриття під фарбування, до початку процесу тужавлення поверхню треба ретельно затерти вологою металевою теркою. Шліфування поверхні вирівнюючого шару, а також подальше фарбування та опорядження шпалерамипотрібно виконувати не раніше ніж через 24 години після нанесення останнього шару суміші...

₴118.00грн З ПДВ: ₴118.00грн

MASTER UNIFIX Клей гіпсовий монтажний для гіпсокартону, 30 кг

MASTER UNIFIX Клей гіпсовий монтажний для гіпсокартону, 30 кг

Суміш будівельна суха модифікована для монтажу на основі гіпсу «Master-Unifix» призначена для приклеювання гіпсокартоних листів (ГКЛ) та гіпсових комбінованих панелей (ГКП) на бетонних, цегляних, газобетонних поверхнях, які мають нерівності; для мурування гіпсовими блоками та улаштування укосів всередині будівель. Застосовується для монтажу декоративних гіпсових елементів та гіпсового лиття панелів, карнизів та іншого.Для приклеювання ГКЛ, ГКП та монтажу ПГППідходить для облицювання легкими матеріаламиПідходить для кріплення без профілю та шурупівІдеальна для кладки гіпсоблокамиІдеальна для відкосівСтійка до сповзання та високопластичнаСуміш ТМ «Master» Г.2.3К6 біла ДСТУ Б В.2.7-126:2011ХАРАКТЕРИСТИКИСкладСуміш гіпсу та меленого вапняку, модифікована полімерними домішкамиКрупність заповнювачаНе більше 1 ммЧас придатності зачиненої суміші для використання40 хв.Відкритий час15 хв.Міцність зчеплення з основою0,8 МПаРекомендована кількість води для приготування зачиненоїсуміші0,37 - 0,4 л / 1 кгТемпература використанняВід +10°С до +30°СВитрата суміші1,1 кг / м² / 1 ммУсі зазначені рекомендації ефективні при температурі повітря +20°С і відносній вологості 60%.ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІПідготовка поверхні виконується згідно ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути:- чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну);- міцною (не нижче міцності покриття);- сухою (вологість не більше 4%);- за наявності нерівностей більш ніж 20 мм основу рекомендується вирівняти гіпсовою сумішшю ТМ «MASTER»;- для підвищення контакту з сумішшю основу рекомендується обробити ґрунтовкою ТМ «MASTER» чи ТМ «іMASTER»;- для зниження водопоглинення поверхню рекомендується пофарбувати ґрунт-фарбою ТМ «MASTER-Contact» (за 3 години до початку робіт).  УВАГА! Роботи по монтажу ГКЛ та ГКП слід проводити після робіт, які можуть викликати деформацію листів...

₴130.00грн З ПДВ: ₴130.00грн

MASTER UNIFIX Клей гіпсовий монтажний для гіпсокартону,15 кг

MASTER UNIFIX Клей гіпсовий монтажний для гіпсокартону,15 кг

Суміш будівельна суха модифікована для монтажу на основі гіпсу «Master-Unifix» призначена для приклеювання гіпсокартоних листів (ГКЛ) та гіпсових комбінованих панелей (ГКП) на бетонних, цегляних, газобетонних поверхнях, які мають нерівності; для мурування гіпсовими блоками та улаштування укосів всередині будівель. Застосовується для монтажу декоративних гіпсових елементів та гіпсового лиття панелів, карнизів та іншого.Для приклеювання ГКЛ, ГКП та монтажу ПГППідходить для облицювання легкими матеріаламиПідходить для кріплення без профілю та шурупівІдеальна для кладки гіпсоблокамиІдеальна для відкосівСтійка до сповзання та високопластичнаСуміш ТМ «Master» Г.2.3К6 біла ДСТУ Б В.2.7-126:2011ХАРАКТЕРИСТИКИ Склад Суміш гіпсу та меленого вапняку, модифікована полімерними домішками Крупність заповнювача Не більше 1 мм Час придатності зачиненої суміші для використання 40 хв. Відкритий час 15 хв. Міцність зчеплення з основою 0,8 МПа Рекомендована кількість води для приготування зачиненоїсуміші 0,37 - 0,4 л / 1 кг Температура використання Від +10°С до +30°С Витрата суміші 1,1 кг / м² / 1 мм Усі зазначені рекомендації ефективні при температурі повітря +20°С і відносній вологості 60%. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ Підготовка поверхні виконується згідно ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути: - чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну); - міцною (не нижче міцності покриття); - сухою (вологість не більше 4%); - за наявності нерівностей більш ніж 20 мм основу рекомендується вирівняти гіпсовою сумішшю ТМ «MASTER»; - для підвищення контакту з сумішшю основу рекомендується обробити ґрунтовкою ТМ «MASTER» чи ТМ «іMASTER»; - для зниження водопоглинення поверхню рекомендується пофарбувати ґрунт-фарбою ТМ «MASTER-Contact» (за 3 години до початку робіт).    УВАГА! Роботи по монтажу ГКЛ та ГКП слід проводити після робіт, які можуть викликати деформацію листів...

₴68.00грн З ПДВ: ₴68.00грн

MASTER-SATENPRO Шпаклівка гіпсова фінішна для внутрішніх робіт, 25кг

MASTER-SATENPRO Шпаклівка гіпсова фінішна для внутрішніх робіт, 25кг

Суміш будівельна суха модифікована для шпаклювання на основі гіпсу ТМ «MASTER-Satenpro» призначена для підготовки бетонних, цегляних і оштукатурених поверхонь всередині будівель під різноманітне оздоблення та фарбування (товщина шару до 10 мм); для надання оштукатуреним поверхням ідеальної рівності. Застосовується в приміщеннях зі звичайною вологістю повітря. Для внутрішніх робіт·        Тонкодисперсна (крупність заповнювача до 0,3 мм)·        Затирається до глянцю без пилу при роботі·        Високоякісне вирівнювання в «нуль»·        Можливість створення фактурної поверхні·        Економічна та зручна у застосуванні·        Високопластична·        Паропроникна·        Товщина шару - до 5 ммПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІПідготовка поверхні виконується згідно ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути:- чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну);- міцною (не нижче міцності покриття);- сухою (вологість не більше 4%);- за наявності тріщин, западин та нерівностей основу рекомендується вирівняти гіпсовою штукатуркою ТМ «MASTER» (за 24 години до початку робіт);- для підвищення контакту з сумішшю для штукатурення основу рекомендується обробити ґрунтовкою «MASTER» чи ТМ «іMASTER».ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯРоботи виконувати при температурі повітря від +5°С до +30°С. Температура поверхні основи повинна бути у таких же межах.У приміщеннях за дві доби до початку шпаклювальних робіт, у процесі їх виконання, а також протягом трьох діб по закінченні потрібно дотримуватися температурного режиму не нижче +5°С і не вище +30°С.Суху суміш зачинити чистою водою у кількості, яка вказана у технічних характеристиках, перемішати (рекомендується застосовувати електродриль із гвинтовою насадкою). Зачинену суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Зачинена суміш придатна до використання протягом  120 хвилин (за рекомендованих  атмосферних умов). Наносять зачинену суміш ТМ «MASTER-Satenpro» на поверхню за допомогою шпателя або терки. Рухи виконуються перпендикулярно один одному. Залишки шпаклівки знімають шляхом помірного натискання шпателя під кутом до поверхні, яка облицьовується.Затирання виконують наждачним папером або, через 60 хвилин після нанесення суміші, замивають методом «мокре по мокрому» при товщині шару від 3 мм.Улаштовуючи багатошарове покриття, кожен наступний шар шпаклівки потрібно наносити після висихання попереднього (через 24 години).ПАМ’ЯТКА ПОКУПЦЕВІ- Міцність основи повинна бути не менш ніж міцність суміші;- Недотримання технології використання, зазначеної на упаковці, може негативно вплинути на естетичні та експлуатаційні властивості;- Продукція не підлягає обов’язковій сертифікації;- Суміш безпечна для здоров’я людей під час виробництва, транспортування, зберігання, застосування і під час експлуатації за умови виконання вимог даного стандарту до безпеки виробництва та охорони праці;- Зберігати подалі від дітей;- Дата виготовлення, термін зберігання та номер партії зазначені на упаковці;- Використовувати лише за цільовим призначенням.- Виробник не несе відповідальність за використання матеріалу у цілях та умовах, не передбачених даною інструкцією.- Ця інструкція носить характер рекомендації і не замінює професійної підготовки виконавця робіт. ХАРАКТЕРИСТИКИ СкладСуміш гіпсу та мінеральних заповнювачів, модифікована полімерними домішкамиКрупність заповнювачаНе більше ніж 0,3 ммЧас придатності зачиненої суміші для використання120 хв.Міцність зчеплення з основою0,3 МПаМежа міцності на стиск5 МПаРекомендована товщина шаруДо 10 ммРекомендована кількість води для приготування зачиненої суміші0,45 л / 1кг(11 л / 25 кг)Температура використанняВід +5°С до +30°СВитрата суміші1 кг / м² / 1 ммУсі зазначені рекомендації ефективні при температурі повітря +20°С і відносній вологості 60%.ПРАВИЛА БЕЗПЕКИСуха будівельна суміш містить цемент, який викликає лужну реакцію при гідратації. Під час використання суміші слід використовувати засоби індивідуального захисту (респіратор та гумові рукавички). При роботі необхідно берегти шкіру та очі. У разі потрапляння суміші в очі – негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря.Термін придатності: 6 місяців від дати виробництва, зазначеного на упаковці. Підлягає утилізації згідно ДСанПіН 2.2.7.029Умови зберігання: Зберігати в оригінальній неушкодженій упаковці, на піддонах, в сухому приміщені при температурі на більше 400С и вологості повітря не більше 75%.      ..

₴109.00грн З ПДВ: ₴109.00грн

MASTER-SATENPRO Шпаклівка гіпсова фінішна для внутрішніх робіт, 5кг

MASTER-SATENPRO Шпаклівка гіпсова фінішна для внутрішніх робіт, 5кг

Суміш будівельна суха модифікована для шпаклювання на основі гіпсу ТМ «MASTER-Satenpro» призначена для підготовки бетонних, цегляних і оштукатурених поверхонь всередині будівель під різноманітне оздоблення та фарбування (товщина шару до 10 мм); для надання оштукатуреним поверхням ідеальної рівності. Застосовується в приміщеннях зі звичайною вологістю повітря. Для внутрішніх робіт·        Тонкодисперсна (крупність заповнювача до 0,3 мм)·        Затирається до глянцю без пилу при роботі·        Високоякісне вирівнювання в «нуль»·        Можливість створення фактурної поверхні·        Економічна та зручна у застосуванні·        Високопластична·        Паропроникна·        Товщина шару - до 5 ммПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ Підготовка поверхні виконується згідно ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути: - чистою (забруднення, напливи, пил, грибкові поразки видалити механізованим інструментом або вручну); - міцною (не нижче міцності покриття); - сухою (вологість не більше 4%); - за наявності тріщин, западин та нерівностей основу рекомендується вирівняти гіпсовою штукатуркою ТМ «MASTER» (за 24 години до початку робіт); - для підвищення контакту з сумішшю для штукатурення основу рекомендується обробити ґрунтовкою «MASTER» чи ТМ «іMASTER». ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯРоботи виконувати при температурі повітря від +5°С до +30°С. Температура поверхні основи повинна бути у таких же межах. У приміщеннях за дві доби до початку шпаклювальних робіт, у процесі їх виконання, а також протягом трьох діб по закінченні потрібно дотримуватися температурного режиму не нижче +5°С і не вище +30°С. Суху суміш зачинити чистою водою у кількості, яка вказана у технічних характеристиках, перемішати (рекомендується застосовувати електродриль із гвинтовою насадкою). Зачинену суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Зачинена суміш придатна до використання протягом  120 хвилин (за рекомендованих  атмосферних умов). Наносять зачинену суміш ТМ «MASTER-Satenpro» на поверхню за допомогою шпателя або терки. Рухи виконуються перпендикулярно один одному. Залишки шпаклівки знімають шляхом помірного натискання шпателя під кутом до поверхні, яка облицьовується. Затирання виконують наждачним папером або, через 60 хвилин після нанесення суміші, замивають методом «мокре по мокрому» при товщині шару від 3 мм.Улаштовуючи багатошарове покриття, кожен наступний шар шпаклівки потрібно наносити після висихання попереднього (через 24 години). ПАМ’ЯТКА ПОКУПЦЕВІ - Міцність основи повинна бути не менш ніж міцність суміші; - Недотримання технології використання, зазначеної на упаковці, може негативно вплинути на естетичні та експлуатаційні властивості; - Продукція не підлягає обов’язковій сертифікації; - Суміш безпечна для здоров’я людей під час виробництва, транспортування, зберігання, застосування і під час експлуатації за умови виконання вимог даного стандарту до безпеки виробництва та охорони праці; - Зберігати подалі від дітей; - Дата виготовлення, термін зберігання та номер партії зазначені на упаковці; - Використовувати лише за цільовим призначенням. - Виробник не несе відповідальність за використання матеріалу у цілях та умовах, не передбачених даною інструкцією. - Ця інструкція носить характер рекомендації і не замінює професійної підготовки виконавця робіт.  ХАРАКТЕРИСТИКИ Склад Суміш гіпсу та мінеральних заповнювачів, модифікована полімерними домішками Крупність заповнювача Не більше ніж 0,3 мм Час придатності зачиненої суміші для використання 120 хв. Міцність зчеплення з основою 0,3 МПа Межа міцності на стиск 5 МПа Рекомендована товщина шару До 10 мм Рекомендована кількість води для приготування зачиненої суміші 0,45 л / 1кг (11 л / 25 кг) Температура використання Від +5°С до +30°С Витрата суміші 1 кг / м² / 1 мм Усі зазначені рекомендації ефективні при температурі повітря +20°С і відносній вологості 60%. ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ Суха будівельна суміш містить цемент, який викликає лужну реакцію при гідратації. Під час використання суміші слід використовувати засоби індивідуального захисту (респіратор та гумові рукавички). При роботі необхідно берегти шкіру та очі. У разі потрапляння суміші в очі – негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. Термін придатності: 6 місяців від дати виробництва, зазначеного на упаковці. Підлягає утилізації згідно ДСанПіН 2.2.7.029 Умови зберігання: Зберігати в оригінальній неушкодженій упаковці, на піддонах, в сухому приміщені при температурі на більше 400С и вологості повітря не більше 75%.      ..

₴35.00грн З ПДВ: ₴35.00грн

PRACTIC штукатурка гіпсова машинного нанесення,  30 кг.

PRACTIC штукатурка гіпсова машинного нанесення, 30 кг.

Штукатурна суміш ТМ «PRACTIC» на основі гіпсово-вапняного в'яжучого застосовується для високоякісного штукатурення стін та стель механічним засобом що забезпечує значну перевагу в порівнянні з ручним нанесенням, особливо при великих об'ємах робіт. Використовується по поверхнях різного складу всередині приміщень. Використовується також для робіт ручним способом.·         Для машинного та ручного нанесення·         Затирається пiд фiнiш·         Пластична та тріщиностійка·         Економічна та зручна у застосуванні·         Товщина шару 2-50 мм·         Паропроникна·         Покращує мікроклімат у приміщенняхТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИСклад........................ суміш гіпсу, вапна та мінеральних заповнювачів, модифікована полімерними домішкамиКрупність заповнювача не більше …………………..……….…………...…………… 0,63 ммЧас придатності зачиненої суміші для використання…….…………..…………………90 хвМіцність зчеплення з основою………….…….....……………………….………..….0,3 МПаМежа міцності на стиск ……………………………………………………………….. 3 МПаРекомендована товщина шару………………………………………………...……2 - 50 ммРекомендована кількість води для приготування зачиненої суміші....................0,5 л / 1 кгТемпература використання………………………….....……………...….. від +10 0С до +25 0СВитрата суміші………….……………………….......................................….0,95 кг / м2 / 1 ммУсі зазначені рекомендації ефективні при температурі повітря +200С і відносній вологості 60%.Суміш будівельна суха  ТМ «PRACTIC» ГВ.2.ШТ6 ДСТУ Б В.2.7-126:2011Термін придатності: 12 місяців від дня виробництва, зазначеного на упаковці.Підлягає утилізації згідно ДСанПіН 2.2.7.029Умови зберігання: Зберігати в оригінальній неушкодженій упаковці, на піддонах, в сухому приміщені при температурі не більше +400С и вологості повітря не більше 75%.Гарантійний строк: Виробник гарантує відповідність якості сумішей вимогам цього стандарту протягом терміну, зазначеного на пакуванні, за умови виконання вимог транспортування і зберігання. Виробник:  ТОВ «ДЖЕНЕЗИС», вул.Миколаiвська дорога, 235, м.Одеса, Одеська обл., Україна...

₴140.85грн З ПДВ: ₴140.85грн

Siltek S-20 Шпаклівка гіпсова фінішна, 15 кг

Siltek S-20 Шпаклівка гіпсова фінішна, 15 кг

Застосування:для вирівнювання та фінішної обробки усіх видів недеформівних мінеральних поверхонь (стін і стель), перед фарбуванням або обклейкою шпалерами, в сухих приміщеннях. Товщина шару за одне нанесення від 0,1 до 3 мм. Допускається застосовувати суху суміш Siltek S-20 для ремонту локальних пошкоджень глибиною до 5 мм, заповнення швів між гіпсокартонними плитами та фінішного шпаклювання гіпсокартону з використанням композиції Siltek Е-120 замість води.Склад:гіпс, фракціоновані наповнювачі, модифікуючі добавки.Підготовка поверхні (згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013, ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016):• підготовлена для опорядження поверхня повинна бути міцною та однорідною за водопоглинанням, а також очищеною від пилу, бруду, мастил і будь-яких речовин, що знижують адгезію;• ділянки поверхні, що пошкоджені біологічною корозією, максимально видалити, а саму поверхню обробити антисептичною ґрунтівкою Siltek Е-112;• локальні пошкодження глибиною до 5 мм відремонтувати розчином, виготовленим із суміші Siltek S-20 та композиції Siltek Е-120 замість води, витримати не менше 4 годин;• при необхідності вирівнювання більш значних дефектів поверхні, застосовувати штукатурки ТМ Siltek згідно інструкцій та відповідно до призначення;• для забезпечення кращого зчеплення  шпаклівки з поверхнею рекомендується застосовувати ґрунтівки ТМ Siltek відповідно до призначення:   - цементно-піщані або цементно-вапняні поверхні з невизначеною міцністю обробити ґрунтівкою Siltek E-110;- цегляні та міцні цементно-піщані поверхні обробити ґрунтівкою Siltek E-100;- гладкі бетонні поверхні обробити ґрунтівкою Siltek Е-105;проґрунтовані поверхні перед початком нанесення штукатурки витримати не менше 4 годин.Приготування розчинової суміші:• у чисту робочу ємність налити воду з розрахунку 7,1 – 7,4 л або композицію Siltek Е-120 7,0 – 7,1 л на 1 мішок Siltek S-20;• поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання  однорідної, пастоподібної маси без грудок;• залишити суміш приблизно на 3 – 5 хвилин, потім знову перемішати.Виконання робіт:• розчинову суміш нанести на поверхню металевим нержавіючим шпателем перпендикулярними смугами та вирівняти до необхідної товщини;• для отримання гладкої поверхні, що не потребує шліфування, через 10-15 хвилин загладити поверхню за допомогою пластикової або нержавіючої тертки;• при необхідності провести шліфування поверхні не раніше, ніж через 4 години після нанесення шпаклівки;• після закінчення або зупинки робіт інструмент ретельно вимити.Упаковка:• паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром. Маса нетто 15 кг...

₴190.00грн З ПДВ: ₴190.00грн

Гіпсове в'яжуче будівельне Г-5 Н ІІ (2кг)

Гіпсове в'яжуче будівельне Г-5 Н ІІ (2кг)

Для будівельних робіт. Для виготовлення будівельних та декоративних виробівПРИЗНАЧЕННЯдля виконання будівельних, ремонтних робітвиробництва будівельних гіпсових виробів та декоративних деталей;виробництва сухих будівельних сумішей, що призначені для підготовки поверхні під опорядження.ВЛАСТИВОСТІ ПРОДУКТУГіпсове в’яжуче складається з мінералу природного походження. Екологічно чистий будівельний матеріал.Технологічні властивості гіпсового в’яжучого:вогнестійкий, негорючий;хороша формувальна здатність;нейтральне рН-значення (5-7)створення ефективного мікроклімату в приміщеннях;не містить токсичних елементів і канцерогенних речовин;безпечний для навколишнього середовища.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИОснова матеріалу    Гіпсове в’яжуче, що виготовляється методом термічної обробки природнього гіпсового каменю до напівводного сульфату кальцію.Насипна вага 860 ± 20 кг/м3Залишок на ситі з розмірами вічка в світлі 0,2 мм8-12 %Кількість води ( водопотреба)0,60-0,65 л води на 1 кг гіпсуТерміни тужавлення початокне раніше 6 хв.кінецьне пізніше 30 хв.Границя міцності при згині через 2 год.не менше 2,5 МПаГраниця міцності при стиску через 2 год.не менше 5,0 МПа Приготування розчину Гіпс поступово висипати у воду та розмішати до отримання однорідної маси без грудок. Отриманий розчин використати впродовж 6-20 хвилин з моменту приго-тування, після чого гіпс затвердне і подальше його використання неможливе.РЕКОМЕНДАЦІЇВикористовувати чисту посудину для змішування та відповідні інструменти. Запобігати потраплянню бруду та сторонніх включень у розчин – це може змінити терміни тужавлення. Необхідно додавати гіпс до води, а не навпаки. Дюбелі, закріплені з допомогою гіпсу, можна навантажувати через 24 години.ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯГарантійний термін зберігання в неушкодженій упаковці 6 місяців.УМОВИ ЗБЕРІГАННЯМішки з гіпсовим в’яжучим зберігати в сухому приміщенні на дерев’яних піддонах..

₴11.70грн З ПДВ: ₴11.70грн

Гіпсове в'яжуче будівельне Г-5 Н ІІ (40кг)

Гіпсове в'яжуче будівельне Г-5 Н ІІ (40кг)

Для будівельних робіт. Для виготовлення будівельних та декоративних виробівПРИЗНАЧЕННЯдля виконання будівельних, ремонтних робітвиробництва будівельних гіпсових виробів та декоративних деталей;виробництва сухих будівельних сумішей, що призначені для підготовки поверхні під опорядження.ВЛАСТИВОСТІ ПРОДУКТУГіпсове в’яжуче складається з мінералу природного походження. Екологічно чистий будівельний матеріал.Технологічні властивості гіпсового в’яжучого:вогнестійкий, негорючий;хороша формувальна здатність;нейтральне рН-значення (5-7)створення ефективного мікроклімату в приміщеннях;не містить токсичних елементів і канцерогенних речовин;безпечний для навколишнього середовища.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИОснова матеріалу    Гіпсове в’яжуче, що виготовляється методом термічної обробки природнього гіпсового каменю до напівводного сульфату кальцію.Насипна вага 860 ± 20 кг/м3Залишок на ситі з розмірами вічка в світлі 0,2 мм8-12 %Кількість води ( водопотреба)0,60-0,65 л води на 1 кг гіпсуТерміни тужавлення початокне раніше 6 хв.кінецьне пізніше 30 хв.Границя міцності при згині через 2 год.не менше 2,5 МПаГраниця міцності при стиску через 2 год.не менше 5,0 МПа Приготування розчину Гіпс поступово висипати у воду та розмішати до отримання однорідної маси без грудок. Отриманий розчин використати впродовж 6-20 хвилин з моменту приго-тування, після чого гіпс затвердне і подальше його використання неможливе.РЕКОМЕНДАЦІЇВикористовувати чисту посудину для змішування та відповідні інструменти. Запобігати потраплянню бруду та сторонніх включень у розчин – це може змінити терміни тужавлення. Необхідно додавати гіпс до води, а не навпаки. Дюбелі, закріплені з допомогою гіпсу, можна навантажувати через 24 години.ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯГарантійний термін зберігання в неушкодженій упаковці 6 місяців.УМОВИ ЗБЕРІГАННЯМішки з гіпсовим в’яжучим зберігати в сухому приміщенні на дерев’яних піддонах..

₴131.04грн З ПДВ: ₴131.04грн

Гіпсове в'яжуче будівельне Г-5 Н ІІ (5кг)

Гіпсове в'яжуче будівельне Г-5 Н ІІ (5кг)

Для будівельних робіт. Для виготовлення будівельних та декоративних виробівПРИЗНАЧЕННЯдля виконання будівельних, ремонтних робітвиробництва будівельних гіпсових виробів та декоративних деталей;виробництва сухих будівельних сумішей, що призначені для підготовки поверхні під опорядження.ВЛАСТИВОСТІ ПРОДУКТУГіпсове в’яжуче складається з мінералу природного походження. Екологічно чистий будівельний матеріал.Технологічні властивості гіпсового в’яжучого:вогнестійкий, негорючий;хороша формувальна здатність;нейтральне рН-значення (5-7)створення ефективного мікроклімату в приміщеннях;не містить токсичних елементів і канцерогенних речовин;безпечний для навколишнього середовища.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИОснова матеріалу    Гіпсове в’яжуче, що виготовляється методом термічної обробки природнього гіпсового каменю до напівводного сульфату кальцію.Насипна вага 860 ± 20 кг/м3Залишок на ситі з розмірами вічка в світлі 0,2 мм8-12 %Кількість води ( водопотреба)0,60-0,65 л води на 1 кг гіпсуТерміни тужавлення початокне раніше 6 хв.кінецьне пізніше 30 хв.Границя міцності при згині через 2 год.не менше 2,5 МПаГраниця міцності при стиску через 2 год.не менше 5,0 МПа Приготування розчину Гіпс поступово висипати у воду та розмішати до отримання однорідної маси без грудок. Отриманий розчин використати впродовж 6-20 хвилин з моменту приго-тування, після чого гіпс затвердне і подальше його використання неможливе.РЕКОМЕНДАЦІЇВикористовувати чисту посудину для змішування та відповідні інструменти. Запобігати потраплянню бруду та сторонніх включень у розчин – це може змінити терміни тужавлення. Необхідно додавати гіпс до води, а не навпаки. Дюбелі, закріплені з допомогою гіпсу, можна навантажувати через 24 години.ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯГарантійний термін зберігання в неушкодженій упаковці 6 місяців.УМОВИ ЗБЕРІГАННЯМішки з гіпсовим в’яжучим зберігати в сухому приміщенні на дерев’яних піддонах..

₴26.00грн З ПДВ: ₴26.00грн

Кнауф Шпатлівка Мультіфініш, 25 кг.

Кнауф Шпатлівка Мультіфініш, 25 кг.

Універсальна шпаклівка на основі гіпсу, застосовується для вирівнювання нерівних поверхонь, закладення швів, тріщин, щілин, так само для фінішного нанесення тонкого шару. Поєднує в собі функції старту і фінішу. Особливість шпаклівки підходить для декоративного оздоблення і під фарбування.Витрата матеріалу близько 1,2 кг на 1 кв.м. якщо шар 1мм Щоб отримати штукатурку, потрібно суху суміш висипати у відро і залити водою в співвідношенні 18л на 25 кг суміші. Заважати до отримання однорідної консистенції і настояти 5-7мінут..

₴210.30грн З ПДВ: ₴210.30грн

Показано з 1 по 0 із 32 (0 сторінок)