Меню
Кошик
20% OFF on all products Shop now

Суміші будівельні

Виробник: Dekoral
Готова до вживання акрилова шпаклівка, рекомендується для фінішного вирівнювання стін і стель вручну і машинним способом. Під час застосування зберігає стійку консистенцію, завдяки чому може застосовуватисятривалий час. Після висихання легко шліфується, зберігаючи хороші показники за міцністю. Зали..
780.00грн.
Виробник: Ceresit
CN 69 Самовирівнююча суміш.Для підготовки поверхні підлоги під укладку покриттів (товщина шару від 1 до 15 мм).властивості:стійка до стирання;швидке затвердіння;висока адгезія до основи;тріщиностійка;для влаштування підлог з підігрівом;швидкотвердіюча (технологічне пересування по поверхні можливо че..
234.00грн.
Виробник: Ceresit
Суха суміш Ceresit CМ 11 призначена для облицювання бе-тонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних і вертикаль-них поверхонь, що не деформуються, керамічними плитка-ми розмірами не більше ніж 40 × 40 см із водопоглина..
125.00грн.
Виробник: Ceresit
Суха суміш Ceresit CМ 117 White призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, в тому числі тих, що обме-жено деформуються (обмеження прогину 2 мм), всереди..
297.00грн.
Виробник: Knauf
Монтажний клей Перлфікс - суха монтажна суміш на основі гіпсового в'яжучого з полімерними добавками. Призначена для приклеювання гіпсокартонних листів, гіпсових комбінованих панелей (ГКП), пазогребневих плит, ізоляційних матеріалів (пінополістирольних і мінераловатних плит) на цегельні, бетонні,..
160.00грн.
Виробник: Knauf
Шпаклівка UNIFLOTT KNAUF (25кг) Для закладення стиків гіпсокартону і панелей без армуючих стрічок. Витрата: 0,25 кг / м².Використовується для закладення швів - стиків гіпсокартону  і панелей з даного матеріалу. При застосуванні шпаклівки необхідність в армуючої стрічці не виникає. Зру..
720.00грн.
Виробник: Knauf
Універсальна шпаклівка на основі гіпсу, застосовується для вирівнювання нерівних поверхонь, закладення швів, тріщин, щілин, так само для фінішного нанесення тонкого шару. Поєднує в собі функції старту і фінішу. Особливість шпаклівки підходить для декоративного оздоблення і під фарбування.Витрата ..
236.00грн.
Виробник: Knauf
Штукатурка Knauf HP Старт 30 кг - суха суміш на основі гіпсу з наповнювачем і полімерними добавками. Застосовується для обробки стін вручну всередині приміщень з нормальною вологістю, включаючи кухні і ванні кімнати. При нанесенні на гладкі невбираючі підстави (наприклад, бетон) необхідна&n..
188.50грн.
Виробник: Knauf
КНАУФ-МП 75  Машинна штукатурка на основі гіпсу, призначена для штукатурення стін та стель за допомогою штукатурних машин всередині приміщення, що дозволяє спростити роботу при великих обсягах штукатурення. Наносять на такі підстави, як цегла, бетон, стартові цементні штукатурки. Макс..
145.00грн.
Виробник: Knauf
Гіпсова штукатурка для стінКНАУФ НР Старт - суха суміш на основі гіпсу з наповнювачем і полімерними добавками для штукатурення вручну стін всередині приміщень з нормальною вологістю, в тому числі кухні і ванні кімнати. При нанесенні на гладкі невбираючі основи (наприклад, бетон) необхідна попе..
140.00грн.
Виробник: MASTER
Клей для плитки універсальний: для внутрішнього і зовнішнього використанняKÖNNER Alfa-1 • не сповзає з вертикальних поверхонь! • зручний у застосуванні • для внутрішніх та зовнішніх робіт • висока адгезія до поверхонь • пластичний • морозостійкий • вологостійкий Суміш «KÖNNER Alfa-1» Ц.1.3К1 ДСТУ ..
80.00грн.
Виробник: MASTER
Клей для плитки для внутрішніх робітKÖNNER Alfa-2 • зручний у застосуванні • висока адгезія до поверхонь • пластичний • морозостійкий • вологостійкий • не сповзає з вертикальних поверхонь • для поверхонь з водопоглиненням більше 3% Суміш «KÖNNER Alfa-2» Ц.1.3К1 ДСТУ Б В.2.7-126:2011 ..
71.20грн.
Показано із 1 по 12 з 148 (всього 13 сторінок)