Меню
Кошик
10% знижка при замовленні від 10 мішків Клею для плитки

Клей паста для пінополістирольних виробів PRIMUS, 1,5 кг

Клей паста для пінополістирольних виробів PRIMUS, 1,5 кг
Предзаказ
Клей паста для пінополістирольних виробів PRIMUS, 1,5 кг
50.00грн.
  • Наявність: Предзаказ
  • Модель: Клей паста для пінополістирольних виробів PRIMUS, 1,5 кг
  • Вага: 1.50кг

Клей Primus використовується для приклеювання всередині приміщень таких виробів з полістиролу як профілі (карнизи), стельові плити, облицювальні і ізоляційні плити, декоративні прикраси до різних будівельних поверхонь, таким як штукатурка, бетон, гіпс, цегла, гіпсокартон, дерево і іншим подібного роду.

Підготовка підстави:

Для зміцнення поверхню необхідно обробити ґрунтовкою. Поверхні, призначені для склеювання, повинні бути твердими, сухими, чистими і знежиреними.

Спосіб застосування:

Клей наносити по всій робочій поверхні (для стиролових плит для підлоги і стелі клей слід наносити шпателем з зубцями). Склеюються вироби необхідно міцно притиснути один до іншого. Виступив за краї склеюються клей зняти вологою губкою. Час висихання клею залежить від температури і відносної вологості повітря, а також від товщини шару клею, нанесеного на поверхню. Час між нанесенням клею і приклеюванням вироби не перевищує 3 хвилин.

Оптимальні умови використання:

температура: + 10оС - + 30о С; відносна вологість повітря: 65%; товщина шару клею: 2-8 мм. Витрата клею залежить від поверхонь, що склеюються і становить приблизно 70-150 г / м для полістирольних профілів і 0,4-0,6 кг / м2 для пінополістирольних плит. Увага! Після висихання клей не розчиняється у воді. Тому клей, що залишився на шкірі і інструментах, слід негайно змити водою. Зберігати при температурі від + 10оС до + 30о С в щільно закритих ємностях виготовлених з нержавіючих матеріалів. Термін зберігання:

12 місяців з дня випуску. Дата випуску вказана на кришці. За умови виконання вищевказаних вимог, продукт безпечний для споживача.

Зберігати і транспортувати:

У літній період: від +5 о С до + 30о С. У зимовий період, при наявності на етикетці знака «сніжинка»: від -20о С до + 30о С. Берегти від замерзання.

Написати відук

Не дуже Надзвичайно