Меню
Кошик

Кутник малярний

Використовується для вирівнювання, захисту і посилення кутів перегородок з гіпсокартону, перед облицюванням, від механічних пошкоджень при ремонтних роботах (фарбування, обклеювання шпалер, штукатурці тощо)Кутик призначений для установки в гіпсокартонних конструкціях на зовнішні кути. Знижує ризик м..
10.80грн.
Перфорований алюмінієвий кут застосовується при оздоблювальних роботах. Його завдання захистити зовнішні кути з гіпсокартону, а також облицювання і штукатурку від механічних пошкоджень. Цей виріб виготовлено з алюмінію, тому не піддається корозії.Полиці профілю мають перфорацію у вигляді отворів. Пр..
12.60грн.
ГК Кутник арочний пластиковий 3,0 м  За допомогою гнучкого пластикового куточка можна сформувати геометрично правильної кутовий кромки арочних прорізів, а також віконних ніш. Застосовується в гіпсокартонних конструкціях, конструкціях з фанери і ін. При його установці використовують кріпильні ви..
12.90грн.
Кутник ПВХ універсальний (для будь-якого кута), 43х0.60 мм,3,0 м, (25 шт/пач)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Декоративні куточки з ПВХ використовуються для приховування стиків, дефектів при оздоблювальних роботах (панелі ПВХ, обробка вікон, підвіконь, фарбування стін, поклейка шпалер).Декоративні куточки також виконують захисну, декоративну і дизайнерську функції, з їх допомогою легко надати естетичний виг..
26.70грн.
Кутник ПВХ універсальний (для будь-якого кута), 43х0.60 мм,15 м (в рулоні)
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Універсальний гнучкий куточок дозволяє вирівнювати кути будь-якого градуса від 0 до 360...
121.10грн.
Куточок посилений 90х90х65 виготовлений, шляхом штампування, зі сталі та покритий шаром цинку. Такий спосіб виготовлення забезпечує надійність і міцність самого куточка. А обробка гальванічним шляхом дозволяє використовувати даний куточок в умовах підвищеної вологості, не побоюючись деформації і пор..
25.40грн.
Кутник універсальний з ребром жорсткості 105*105*90, 2,0 мм
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
Куточок посилений  виготовлений, шляхом штампування, зі сталі та покритий шаром цинку. Такий спосіб виготовлення забезпечує надійність і міцність самого куточка. А обробка гальванічним шляхом дозволяє використовувати даний куточок в умовах підвищеної вологості, не побоюючись деформації і поруше..
37.90грн.
Показано із 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)