Меню
Кошик

Кутики та Маяки

Маяк штукатурний застосовується в якості опорної направляючої бази для отримання рівної поверхні при оштукатурюванні. За допомогою маяка штукатурного ви зможете вибрати відповідну товщину нанесення штукатурки, а також швидко, точно і без великих витрат отримати рівну оштукатурену поверхню...
8.40грн.
ГК Рейка маяк 6 мм 3,0 м. Пряма полка.  ГК Рейка маяк  у вигляді Т-подібного профілю з перфорованими поличками, в які проникає штукатурка або матеріал для фіксації рейок під час монтажу. Застосовується даний виріб під час штукатурних робіт. Вони дозволяють значно скоротити час виконання ро..
7.50грн.
Перфорований алюмінієвий кут застосовується при оздоблювальних роботах. Його завдання захистити зовнішні кути з гіпсокартону, а також облицювання і штукатурку від механічних пошкоджень. Цей виріб виготовлено з алюмінію, тому не піддається корозії.Полиці профілю мають перфорацію у вигляді отворів. Пр..
8.40грн.
ГК Кутик арочний пластиковий 3,0 м  За допомогою гнучкого пластикового куточка можна сформувати геометрично правильної кутовий кромки арочних прорізів, а також віконних ніш. Застосовується в гіпсокартонних конструкціях, конструкціях з фанери і ін. При його установці використовують кріпильні вир..
7.50грн.
Використовується для вирівнювання, захисту і посилення кутів перегородок з гіпсокартону, перед облицюванням, від механічних пошкоджень при ремонтних роботах (фарбування, обклеювання шпалер, штукатурці тощо)Кутик призначений для установки в гіпсокартонних конструкціях на зовнішні кути. Знижує ризик м..
8.70грн.
Пластиковий перфорований з  сіткою використовується для формування прямого зовнішнього або внутрішнього кута для різних в будівельних конструкцій. Включаючи конструкції з ГКЛ, ГВЛ, цегли, гіпсу блоків і т.п. Також допускається застосування в системах зовнішньої теплоізоляції будівель для формув..
13.50грн.
Кутник арочний пластиковий 3 м  За допомогою гнучкого пластикового куточка можна сформувати геометрично правильної кутовий кромки арочних прорізів, а також віконних ніш. Застосовується в гіпсокартонних конструкціях, конструкціях з фанери і ін. При його установці використовують кріпильні вироби ..
9.50грн.
Пластиковий кутик для мокрої штукатурки застосовується під час робіт по монтажу і виведенні кутів фасадних систем. Основне його завдання - це захист і посилення горизонтальних і вертикальних зовнішніх кутів. Завдяки використанню даного елемента, значно прискорюється швидкість виконання робіт. Кутик ..
24.00грн.
ГК Рейка маяк 10 мм 3,0 м. Пряма полка.  ГК Рейка маяк  у вигляді Т-подібного профілю з перфорованими поличками, в які проникає штукатурка або матеріал для фіксації рейок під час монтажу. Застосовується даний виріб під час штукатурних робіт. Вони дозволяють значно скоротити час виконання р..
9.94грн.
Якісна підготовча обробка стін є запорукою рівності стін, естетичної краси приміщення після обробно-декоративних робіт: поклейка шпалер, фарбування, декоративна штукатурна оздоблення. Для штукатурної обробки стін: вирівнювання поверхні, виведення зовнішніх кутів, застосовують оздоблювальні допоміжні..
9.00грн.
Привіконної профіль з  сіткою
ОЧІКУЄТЬСЯ
Штукатурка, яка використовується на схилах і пластик віконного профілю, мають різні параметри лінійного розширення. Під впливом добових і сезонних температур через деякий час між ними починає утворюватися тріщина. Щоб запобігти цьому явищу використовується привіконної профіль з склотканинною сіткою...
0.00грн.
Профіль  віконий примикаючий без сітки
ОЧІКУЄТЬСЯ
Спеціальна планка, частина якої виготовлена ​​з м'якого пластику має другу клейку смугу. На цю смугу приклеюється плівка захищає віконний профіль і скло від можливих пошкоджень під час штукатурних робіт. Друга функція приклеюваної плівки - це захист від забруднення поверхні вікон. Після того як робо..
0.00грн.
Показано із 1 по 12 з 25 (всього 3 сторінок)