Меню
Кошик
ВАЖЛИВО!!!  Умови доставки, наявність товару та актуальність цін уточнюйте у наших менеджерів! Дякуємо за ваш вибір, бережіть себе! СЛАВА УКРАЇНІ!

Фарба грунтуюча PR-45 «PRIMUS» Силіконова, 10 л

Фарба грунтуюча PR-45 «PRIMUS» Силіконова, 10 л
Предзаказ
Фарба грунтуюча PR-45 «PRIMUS» Силіконова, 10 л
403.00грн.
  • Наявність: Предзаказ
  • Модель: Фарба грунтуюча PR-45 «PRIMUS» Силіконова, 10 л

Призначення: Фарба грунтуюча "Primus 45У" призначена для початкової обробки поверхонь з метою їх зміцнення і підготовки основи для нанесення декоративних штукатурок. Фарба грунтуюча застосовується для поверхонь з бетону, цементно - вапняних і азбестоцементних поверхонь, силікатної та керамічної цегли, гіпсокартону і систем утеплення фасадів

Підготовка поверхні: Поверхня під фарбування повинна бути міцною, сухою, без видимих ​​пошкоджень. Перед нанесенням фарби поверхню необхідно очистити від пилу, бруду, грибка і т.п.

Спосіб застосування: Вміст ємності необхідно ретельно розмішати. Залежно від способу нанесення (ручний, механічний) є можливість розведення фарби водою (від 0,5 л води до 1 л. На 20л. фарби). Для ручного нанесення використовується валик або пензлик, для механічного нанесення використовують гідродинамічні розпилювачі. При проведенні робіт температура повітря і поверхні повинна бути не нижче + 5С °. Для поліпшення ефективності фарбування, можливо, наносити кілька шарів з дотриманням інтервалу висихання. По завершенню робіт, приміщення провітрити, інструмент вимити водою.

Витрата: Залежно від основи і% води в фарбі від 150г / м² до 200г / м²

Написати відук

Не дуже Надзвичайно