Меню
Кошик
20% OFF on all products Shop now

Ceresit

Виробник: Ceresit
CN 69 Самовирівнююча суміш.Для підготовки поверхні підлоги під укладку покриттів (товщина шару від 1 до 15 мм).властивості:стійка до стирання;швидке затвердіння;висока адгезія до основи;тріщиностійка;для влаштування підлог з підігрівом;швидкотвердіюча (технологічне пересування по поверхні можливо че..
199.00грн.
Виробник: Ceresit
Суха суміш Ceresit CМ 11 призначена для облицювання бе-тонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних і вертикаль-них поверхонь, що не деформуються, керамічними плитка-ми розмірами не більше ніж 40 × 40 см із водопоглина..
121.00грн.
Виробник: Ceresit
Суха суміш Ceresit CМ 117 White призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, в тому числі тих, що обме-жено деформуються (обмеження прогину 2 мм), всереди..
250.00грн.
Виробник: Ceresit
Суха будівельна суміш на цементній основі, в багатошаровій паперовій упаковці 20 кг, використовується для обмазувальної гідроізоляції стяжок, бетонних, цегляних, оштукатурених (цементною штукатуркою) поверхонь зовні будівель і всередині приміщень з нормальним і підвищеним рівнем вологості. ПРИЗ..
390.00грн.
Виробник: Ceresit
Для зміцнення мінеральних поверхонь перед фарбуванням, а також виконанням інших видів опоряджувальних робіт.ВЛАСТИВОСТІ• Укріплює основу• Збільшує адгезію покриття до основи• Зменшує водопоглинання• Без кольору• Готова до використання• Не містить органічних розчинниківСФЕРА ЗА СТОСУВАННЯҐрунтівка C..
319.00грн.
Показано із 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)