Меню
Кошик

PRIMUS Біозахист для деревини (концентрат 1:9) 5 л

PRIMUS Біозахист для деревини (концентрат 1:9)  5 л
Предзаказ
PRIMUS Біозахист для деревини (концентрат 1:9) 5 л
139.00грн.
  • Наявність: Предзаказ
  • Модель: PRIMUS Біозахист для деревини (концентрат 1:9) 5 л

Біозахист «Primus» (концентрат) сильний антисептик для захисту деревини від біологічного руйнування, від грибка гниття і цвілі на дереві, захист деревини від появи шашеля, короїд і інших комах і деревних жуків в дереві.

Просочення біозахисту «Primus» (концентрат) для захисту деревини, яка експлуатується в складних атмосферних умовах і використовується під дахом і на відкритих деталях будинків, але без контакту з землею, (крокви, даху, опори, паркани і огорожі, несучі конструкції будинку з дерева , дерев'яні конструкції під відкритим небом і ін.). Біозахист (концентрат) глибоко проникає в деревину, захищаючи від всіх комах шкідників і жуків древоточцев, шашеля короеда появи цвілі і гниття на дерев'яних конструкціях.

Спосіб застосування:

Просочення слід наносити при позитивній температурі повітря основа повинна бути суха і чиста, вільна від лакофарбових покриттів. Просочення можна наносити на поверхню пензлем, валиком, садовим розпилювачем, фарбопультом або зануренням у ванну. Уникати нанесення у вітряну погоду, і навіть під впливом прямих сонячних променів, т.к. висока швидкість висихання зменшує глибину просочування деревини.


Властивості і загальні технічні характеристики:

Просочення біозахисту «Primus» (концентрат) відноситься до просоченням на водній основі які вимиваються водою з поверхні деревини, після нанесення, крім зеленого барвника який не має сполучних властивостей з деревом, може вимиватися водою і вигоряти під впливом сонячних променів, зелень є виключно контрольним кольором при нанесенні. Просочення біозахисту «Primus» (концентрат) розводиться водою в% відношенні 1: 9 отримуючи колір від темно зеленого до світло зеленого кольору. При нанесенні просочення високої концентрації - деревина на деякий час отримує коричнево - зеленувато відтінок, який після висихання придбає світло-зелений колір. Деревина оброблена просоченням - добре склеюється клеями, піною і герметиками.

Витрата просочення становить ± 250 млг на м² поверхні дерева, витрата просочення для захисту деревини залежить від типу дерева, якості обробки деревини і від вологості дерева, яке обробляється просоченням. Мінімальна витрата просочення для дерева при одноразовій обробці на м²:

-для струганої поверхні деревини ± 200 млг на м².

- для неструганої поверхні дерева ± 300 млг на м².

Для одержання витрати, який забезпечить необхідний рівень захисту дерева, в більшості випадків необхідно зробити 2-х разову обробку. Так, наприклад, для захисту елементів будівель, які піддаються інтенсивному впливу руйнуючих факторів (опади, перепади температури, вплив сонячного випромінювання і т.д.)

• Склад: вода, біоциди, спеціальні добавки, барвники.

• Колірна гамма: від темно-зеленого до світло-зеленого.

• Температура навколишнього середовища при нанесенні: від + 5 ° до + 30 ° С.

• Відносна вологість повітря: не більш 75%.

• Час висихання: (при температурі + 20 ° С і відносній вологості 60-70%) між шарами - 12 годин, повне - 24-48 годин.

• Інструменти: пензлик, валик, розпилювач.

• Очищення інструментів: рясно промити під проточною водою.

• Запобіжні заходи: при проведенні робіт з просоченням необхідно використовувати гумові рукавички і захисні окуляри. Працювати в добре провітрюваних приміщеннях. У разі потрапляння на шкіру, обличчя або в очі їх слід промити великою кількістю проточної води. Не допускати попадання просочення в органи дихання і травлення! У разі потрапляння негайно звернутися до лікаря. просочення потрібно зберігати в місцях не доступних дітям!

• Термін зберігання: просочення біозахисту «Primus» (концентрат) по дереву зберігається 12 місяців в оригінальній заводській упаковці щільно закритою при температурі + 5 ° - + 25 ° С, без потрапляння прямих сонячних променів.

• Фасовка: 1 л, 5 л.

Орієнтовний склад просочення:

вода ± 88%

біоцидами ± 10%

спеціальні добавки ± 0.5%

барвники ± 1.5%

Підготовка поверхні: Деревину, яку просочують, потрібно очистити від кори якщо така є, після того попередньо висушити до 35-50% вологості, тобто до стану її, експлуатації.

Написати відук

Не дуже Надзвичайно