Меню
Кошик
ВАЖЛИВО!!!  Умови доставки, наявність товару та актуальність цін уточнюйте у наших менеджерів! Дякуємо за ваш вибір, бережіть себе! СЛАВА УКРАЇНІ!

Клей для паркету на основі синтетичної смоли "PRIMUS" (для паркету довжиною до 40 см., ДСП, OSB) 1 кг

Клей для паркету на основі синтетичної смоли "PRIMUS" (для паркету довжиною до 40 см., ДСП, OSB) 1 кг
Предзаказ
Клей для паркету на основі синтетичної смоли "PRIMUS" (для паркету довжиною до 40 см., ДСП, OSB) 1 кг
135.80грн.
  • Наявність: Предзаказ
  • Модель: Клей для паркету "PRIMUS" 1 кг
  • Вага: 1.00кг

Клей для паркету на основі синтетичних смол - це розчин вінілацетату в етанолі з добавками модифікаторів і наповнювачів. Призначений для склеювання звичайного паркету, паркетної дошки, штучного паркету, а також для екзотіческіх видів дерев. Клей стійкий до вологості і старіння. Розрахований для викладання на різні поверхні з цементу, бетону, ангідритових і дерев'яних поверхонь. Тара 21 кг, 13 кг, 1кг.

Спосіб застосування:

Підготовлена ​​основа повинна бути сухою, рівною, міцною і чистою. Основу має поглинаючий ефект потрібно заґрунтувати ґрунтовкою «PRIMUS» для паркетних робіт.

Перед нанесенням розмішати. Готовий клей рівномірно нанести зубчасті шпателем на основу, після укласти паркет і придавити. Рекомендується наносити клей на поверхню в такій кількості, скільки можна укласть паркету протягом 10 хвилин. Шліфування і лакування проводити після повного висихання і зв'язування клею, яке настає через 6-7 cуток від часу укладання (в залежності від абсорция поверхні)

Витрата: Залежно від підстави 1000-1400 г / м²

Технічні дані:

Максимальна довжина паркету до 70 см

Температура в приміщенні повинна бути +18 - + 25 ° С

Температура клею під час роботи +18 - + 25 ° С

Вологість повітря не повинна перевищувати 65%

Вологість підстави нижче 2%

Вологість паркету 8% (± 2)

Час роботи (відкритий час) 10-20 хвилин

Час первинного склеювання 20 хвилин

Час повного затвердіння 4-6 доби

Шліфувати і лакувати після 7 діб

Розчинник етанол

Колір світло-коричневий

Запобіжні заходи:

Під час роботи з клеєм необхімо: працювати в рукавичках, захищати органи дихання, не допускати попадання клею на шкіру і в очі. Роботи виробляти в вентильованих приміщеннях при температурі повітря від + 18 ° С до +25 ºС.

Зберігання:

Клей морозостійкий. Зберігати в оригінальній неушкоджених фабричних упаковках при температурі від + 5 ° С до +25 ºС в місцях, недоступних для дітей. При виконанні цих умов гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виготовлення.

Написати відук

Не дуже Надзвичайно