Меню
Кошик

Клей для паркету каучуковий (безводний) "PRIMUS" (для паркету довжиною до 40 см., ДСП, OSB ) 13 кг

Клей для паркету каучуковий (безводний) "PRIMUS" (для паркету довжиною до 40 см., ДСП, OSB ) 13 кг
Предзаказ
Клей для паркету каучуковий (безводний) "PRIMUS" (для паркету довжиною до 40 см., ДСП, OSB ) 13 кг
1102.50грн.
  • Наявність: Предзаказ
  • Модель: Клей для паркету каучуковий "PRIMUS" 13 кг
  • Вага: 13.00кг

Безводний клей виготовлений на основі каучуків, додатково укріплений мікроволокнами, які збільшують витривалість клею і запобігають його плинність.  Добре заповнює, зберігає еластичність склеєних материаллов, в колір близький до багатьох породам древесіни. Пристосований до приклеювання традиційних паркетів, пластинчастих, паркетної мозаїки, паркетних плит, паркету з екзотичного дерева, а також рекомендований для паркету клеєних шарами. З причини відсутністю води в складі рекомендований для паркету з берези, бука, граба, ясена і подібні.

Підходить також для приклеювання пробки, касет, полістиролу, мінеральної вати і т.п. У разі не перевірених матеріалів необхідно зробити пробні склеювання. Клей застосовується універсально до основи з цементу, ангідритових, бетонних, дерев'яні, з плит ДСП. Тара 23 кг, 13 кг, 1кг

Спосіб застосування:

Поверхня повинна бути сухою (2% вологості), чистої, плоскою, рівною, основа з відсутністю тріщин. Поверхонь з сильним поглинає ефектом, якої характерна пил необхідно перед склеюванням погрунтувать в залежності від якості поверхні однієї з грунтовок (однокомпонентної або двухкомпонентной) «PRIMUS» для паркетних работ.Клей перед використанням поставити в приміщення з температурою вище +20 ˚ на добу. Потім ретельно перемішати, рівномірно накладати на поверхню і растенуть зубчастим шпателем.

З метою скорочення часу зв'язування клею необхідно залишити нанесеним на поверхню на кілька хвилин. Укласти паркет, злегка похитати на клейовому шарі і добре притиснути до поверхні. Вся нижня сторона паркету повинна бути покрита клеєм. Шліфування і лакування повинна проводиться після остаточного висихання і зв'язування клею, яке настає в середньому через 72 години від часу вкладання (в залежності від абсорбції поверхні).

Для розведення клею і чищення інструментів застосовується розчинник PRIMUS До-2000 (Уайт Спіріт).

Деревина для склеювання повинна бути витримана в межах 8-13% вологості. Не слід укладати паркет при сильній вологості повітря, вище 70%, і температурі статі нижче + 15˚С. працювати в приміщеннях температура котрих вище + 15˚С. дотримуватись інструкції. Клей «PRIMUS» може застосовуватися в будівництві, а також у виготовленні меблів, відповідно до санітарно-хімічно випробування ІНСТИТУТОМ ЕКОГІГІЄНИ І ТОКСИКОЛОГІЇ ім..Л.І.МЕДВЕДЯ (ЕКОГІНТОКСу).

Витрата: Залежно від підстави 1000-1400 г / м²

Технічні дані:

Максимальна довжина паркету до 70 см

Температура в приміщенні повинна бути +18 - + 25 ° С

Температура клею під час роботи +18 - + 25 ° С

Вологість повітря не повинна перевищувати 65%

Вологість підстави нижче 2% Вологість паркету 8% (± 2)

Час роботи (відкритий час) 10-20 хвилин

Час первинного склеювання 20 хвилин

Час повного затвердіння 4-6 доби

Шліфувати і лакувати після 7 діб

Розчинник етанол

Колір світло-коричневий

Запобіжні заходи:

Слід провітрювати приміщення під час роботи і після проведення паркетних робіт не менше 4-6 годин. При транспортуванні короткочасне час може знаходиться в мінусовій температурі близько 24 годин

Зберігання:

Клей необхідно зберігати в заводській оригінальній упаковці в прохолодному і сухому приміщенні подалі від відкритого вогню. Зберігати від попадання прямих сонячних променів. При температурі +5 - + 25 ° С, в місцях недоступних для дітей. При виконанні цих умов гарантійний термін зберігання 18 місяців.

Написати відук

Не дуже Надзвичайно