Меню
Кошик
ВАЖЛИВО!!!  Умови доставки, наявність товару та актуальність цін уточнюйте у наших менеджерів! Дякуємо за ваш вибір, бережіть себе! СЛАВА УКРАЇНІ!

Клей для паркету дисперсійний (водний) "Primus", 1.5 кг

Клей для паркету дисперсійний (водний) "Primus", 1.5 кг
Предзаказ
Клей для паркету дисперсійний (водний) "Primus", 1.5 кг
102.30грн.
  • Наявність: Предзаказ
  • Модель: Клей для паркету дисперсійний "Primus", 1.5 кг

Клей дисперсійний «PRIMUS» – це дисперсія вінілу з добавками наповнювачів та модифікаторів. Клей із низьким вмістом води (близько 12%) не містить органічних розчинників. Призначений для склеювання звичайного паркету, штучного паркету, а також для екзотичних видів дерев, крім букового. Призначений для укладання на різні поверхні цементу, бетону, ангідритових та дерев'яних поверхонь.

Спосіб застосування:

Підготовлена ​​основа має бути сухою, рівною, міцною та чистою. Основу, яка має поглинаючий ефект, потрібно прогрунтувати грунтовкою «PRIMUS» для паркетних робіт. Перед нанесенням розмішати. Готовий клей поступово нанести зубчастим шпателем на основу, потім укласти паркет і придавити. Рекомендується наносити клей на поверхню в такій кількості, скільки можна укласти паркет протягом 15 хвилин. Шліфування та лакування призводить після повного висихання та зв'язування клею, яке настає через 6-7 діб від часу укладання (залежно від здатності до абсорбції поверхні).

Написати відук

Не дуже Надзвичайно