Меню
Кошик

Клей для паркету 2К (двокомпонентний) "PRIMUS" (Для паркету довжиною до 150 см. ДСП, OSB) 9+1 кг

Клей для паркету 2К (двокомпонентний) "PRIMUS" (Для паркету довжиною до 150 см. ДСП, OSB) 9+1 кг
Лідер з продажів Предзаказ
Клей для паркету 2К (двокомпонентний) "PRIMUS" (Для паркету довжиною до 150 см. ДСП, OSB) 9+1 кг
1140.20грн.
  • Наявність: Предзаказ
  • Модель: Клей для паркету 2К "PRIMUS" 9+1 кг

Клей двокомпонентний поліуретановий для паркету 10 кг (9 кг клею + 1 кг затверджувача) призначений для склеювання паркетної дошки, штучного паркету, масивною паркету, масивною дошки, а також екзотіческіх видів деревьев.Рассщітан для укладання на різні поверхні з достатньою міцністю: цементний, стяжки з литого асфальту, бетонні, ДСП.Не містить воду і органічні розчинники. Тара 10 кг.

Спосіб застосування: 

Підготовлена ​​основа повинна бути сухою, рівною, міцною і чистою. Основу яка має поглощаюшій ефект потрібно заґрунтувати ґрунтовкою «PRIMUS» для паркетних робіт. В клей, компонент «А», додаємо компонент «В» за потребою з урахуванням пропорції (9: 1) і розмішуємо до досягнення однорідної маси. Змішування виконувати протягом короткого часу. Стежити за інтенсивним змішуванням на дні відра. Готовий клей на основу наноситься зубчастим шпателем. Укласти паркет на основу і добре придавити. Температура в приміщенні повинна бути не нижче + 15 ° С, ідеальна температура + 18- + 25 ° С. Час роботи з клеєм після змішування компонента А з компонентом В до 30-40 хвилин. Вологість не повинна перевищувати 65%. Використовується для підлог з підігрівом без усадки в товстих шарах.

Витрата: Приблизно 800-1500 г / м²

Технічні дані:

Температура в приміщенні повинна бути + 18- + 25 ° С

Температура клею під час роботи + 18- + 25 ° С

Вологість повітря не повинна перевищувати 65%

Вологість основи нижче 2%

Вологість паркету 8% (± 2)

Час роботи (откритиое час) 30-40 хв

Час первинного склеювання 40-60 хв

Час повного затвердіння 24 години

Шліфування і лакування після 24 години розчинник відсутнє Колір світло-коричневий

Зберігання:

Клей потрібно зберігати в заводській оригінальній упаковці при температурі +5 - + 25 ° С в прохолодному і сухому приміщенні. Берегти від морозу та прямого сонячного проміння. При виконанні цих умов гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виготовлення зазначеної на упаковці.

Написати відук

Не дуже Надзвичайно