Меню
Кошик

Клей паста для пінополістирольних виробів PRIMUS, 4,0кг

Клей паста для пінополістирольних виробів PRIMUS, 4,0кг
Предзаказ
Клей паста для пінополістирольних виробів PRIMUS, 4,0кг
127.30грн.
  • Наявність: Предзаказ
  • Модель: Клей паста для пінополістирольних виробів PRIMUS, 4,0кг
  • Вага: 4.00кг

Клей Primus використовується для приклеювання всередині приміщень таких виробів з полістиролу як профілі (карнизи), стельові плити, облицювальні і ізоляційні плити, декоративні прикраси до різних будівельних поверхонь, таким як штукатурка, бетон, гіпс, цегла, гіпсокартон, дерево і іншим подібного роду.

Підготовка підстави:

Для зміцнення поверхню необхідно обробити ґрунтовкою. Поверхні, призначені для склеювання, повинні бути твердими, сухими, чистими і знежиреними.

Спосіб застосування:

Клей наносити по всій робочій поверхні (для стиролових плит для підлоги і стелі клей слід наносити шпателем з зубцями). Склеюються вироби необхідно міцно притиснути один до іншого. Виступив за краї склеюються клей зняти вологою губкою. Час висихання клею залежить від температури і відносної вологості повітря, а також від товщини шару клею, нанесеного на поверхню. Час між нанесенням клею і приклеюванням вироби не перевищує 3 хвилин.

Оптимальні умови використання:

температура: + 10оС - + 30о С; відносна вологість повітря: 65%; товщина шару клею: 2-8 мм. Витрата клею залежить від поверхонь, що склеюються і становить приблизно 70-150 г / м для полістирольних профілів і 0,4-0,6 кг / м2 для пінополістирольних плит. Увага! Після висихання клей не розчиняється у воді. Тому клей, що залишився на шкірі і інструментах, слід негайно змити водою. Зберігати при температурі від + 10оС до + 30о С в щільно закритих ємностях виготовлених з нержавіючих матеріалів. Термін зберігання:

12 місяців з дня випуску. Дата випуску вказана на кришці. За умови виконання вищевказаних вимог, продукт безпечний для споживача.

Зберігати і транспортувати:

У літній період: від +5 о С до + 30о С. У зимовий період, при наявності на етикетці знака «сніжинка»: від -20о С до + 30о С. Берегти від замерзання.

Написати відук

Не дуже Надзвичайно